dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Marzec 2013

Konkurs Klubu Gaja: Rzeka Roku 2013

Konkurs Klubu Gaja: Rzeka Roku 2013

Klub Gaja ogłasza ogólnopolski konkurs Rzeka Roku 2013. Wspólnie zmieniajmy podejście do polskich rzek, które są głównym źródłem wody pitnej w naszym kraju! Szukamy inicjatyw, dzięki którym rzeki zostały na nowo okryte, uratowane, ochronione lub stały się symbolem ważnych wydarzeń społecznych czy osobistych. Szukamy miejsc nad rzekami, które wiążą się z przygodą, wzruszeniem albo radością.

WYSTAWA - Architektoniczne wyznanie wiary - Krzyże w szczytach radomskich domów

WYSTAWA - Architektoniczne wyznanie wiary - Krzyże w szczytach radomskich domów

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu zaprasza do Galerii F-16 przy ul. Baryckiej 2 w Radomiu na wystawę fotografii Pawła Putona „Architektoniczne wyznanie wiary - Krzyże w szczytach radomskich domów”.

Konkurs na Targach Agrotravel 2013

Konkurs na Targach Agrotravel 2013

Program PolskaTurystyczna.pl zaprasza do udziału w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki Agrotravel Kielce 2013!Konkurs skierowany jest do organizacji i instytucji – uczestników Targów, a nagrodą za przygotowanie najciekawszych fotografii jest realizacja aplikacji mobilnej na telefon!

Konferencja Muzyka Krzemieni w Orońsku

Konferencja Muzyka Krzemieni w Orońsku

Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku oraz Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko zapraszają na konferencję naukową pt. "Muzyka Krzemieni" oraz koncert zespołu Natural Beat Band / Studium Instrumentów Etnicznych z udziałem gości specjalnych: Andrzeja Chochoła oraz Henryka Gembalskiego, które odbędzie się w dniu 6 kwietnia 2013 r.

Strona 1 z 6 [ 1 2 3 4 .. 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4216992

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska