dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Marzec 2012

Nasza Mała Ojczyzna – Południowe Mazowsze. Liryczny pejzaż.

Nasza Mała Ojczyzna – Południowe Mazowsze. Liryczny pejzaż.

W najbliższy piątek o godz. 18.00 w Łaźni odbędzie się promocja albumu poetycko-fotograficznego wypełnionego strofami autorów Stowarzyszenia Grupa Literacka „Łuczywo" oraz reprodukcjami zdjęć z kręgu Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Wstęp wolny. Zapraszamy.

Wystawa: Z różnych stron Krystyny Wólczyńskiej

Wystawa: Z różnych stron Krystyny Wólczyńskiej

Już dziś o godzinie 18 w Małej Galerii RTF Miejskiej Biblioteki Publicznej będzie miało otwarcie wystawy fotografii autorstwa Krystyny Wólczyńskiej. Wystawa czynna do 27 kwietnia 2012 r. Wstęp wolny.

Zapraszamy.

Entuzjastki etnografii

Entuzjastki etnografii

W Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze od 20 marca można oglądać wystawę „Kobiety w kręgu przyjaciół i współpracowników Oskara Kolberga”. Wystawa przedstawia kobiety współpracujące z Kolbergiem w zakresie jego działalności badawczej na polu etnografii i folklorystyki, prezentuje ich udział w gromadzeniu materiałów, przygotowywaniu zbiorów do edycji, organizowaniu podróży i badań etnograficznych w terenie, w pozyskiwaniu informatorów oraz sprzedaży i popularyzowaniu jego wydawnictw.

Polecamy.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Przypominamy o trwającym konkursie na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, doktorancką poświęconą tematyce gmin tworzących Lokalną Grupę Działania "Razem dla Radomki": Jedlińsk, Przysucha, Przytyk, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew. Zakres tematyczny prac nakierunkowany jest na ukazanie historii tego obszaru, jego kultury, gospodarki a także na wskazanie rozwiązań innowacyjnych stosowanych w przedsiębiorstwach z terenu LGD.

Strona 2 z 9 [ « 1 2 3 4 5 .. 9 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279821

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska