dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Marzec 2011

Przewodnik Nad rzeką Radomką

Przewodnik Nad rzeką Radomką

Zachęcamy do lektury przewodnika "Nad Rzeką Radomka" wydanego przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Radomiu i sfinansowanego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Tematem wydawnictwa jest rzeka Radomka, która płynie w południowej części województwa mazowieckiego. Na całym odcinku zachowała swój naturalny charakter.

Najlepsze produkty turystyczne Polski i Europy

Najlepsze produkty turystyczne Polski i Europy

23 marca nastąpiło rozpoczęcie III polskiej edycji konkursu Komisji Europejskiej na „Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne - EDEN”. Oficjalna jej inauguracja, jak również zapowiedź IX edycji konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej” miały miejsce w warszawskich Arkadach Kubickiego.

Przyrodnicza Ścieżka Dydaktyczna

Przyrodnicza Ścieżka Dydaktyczna

Zachęcamy do lektury publikacji "Dolina Rzeki Radomki - przyrodnicza ścieżka dydaktyczna", wydanej przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Radomiu. Opisywana ścieżka prowadzi przez obszar na wschód od miejscowości gminnej Przytyk i biegnie po południowym i północnym tarasie rzeki Radomki, przecinając dolinę przez stawy w Zameczku.

Giełda projektów współpracy

W związku z faktem, iż podczas targów AGROTRAVEL, które odbędą się w Kielcach w dniach 15-17 kwietnia br., organizowana będzie „Giełda projektów współpracy” dla LGD zarówno z kraju jak i z zagranicy,

Strona 1 z 3 [ 1 2 3 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224031

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska