dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Maj 2017

Zapraszamy do Przysuchy na 18 Dni Przysuchy i 58 Dni Kolbergowskie.

Zapraszamy do Przysuchy na 18 Dni Przysuchy i 58 Dni Kolbergowskie.

Przysucha – rodzinne miasta Oskara Kolberga – co roku w pierwszy weekend czerwca przyciąga liczne grono widzów, którzy przyjeżdżają tutaj na organizowane wydarzenia kulturalne. Sobota – to „Dni Przysuchy” impreza na której prezentują się ogólnopolskie gwiazdy estrady. Niedziela – to dzień „Dni Kolbergowskich” podczas którego możemy podziwiać autentycznych muzyków wiejskich, którzy uczestniczą w Mazowieckiem Przeglądzie Folkloru. Na wydarzenia zapraszają Urząd Miasta i Gminy Przysucha, Dom Kultury w Przysusze, Towarzystwo Kulturowe im. Oskara Kolberga oraz nasze Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, które jest współorganizatorem Dni Kolbergowskich.

Konferencja naukowa 600 lat parafii Zakrzew.

Konferencja naukowa 600 lat parafii Zakrzew.

27 maja 2017 roku w Sali widowiskowej naszej Biblioteki odbędzie się konferencja naukowa „600 lat parafii Zakrzew”. Organizatorami są: Zakład Nauk o Państwie i Prawie UTH im. K. Pułaskiego w Radomiu, Katedra Teologii Pastoralnej i Społecznej KUL im. Jana Pawła II, Polskie Towarzystwo Teologiczne oraz Parafia Św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie. Konferencję otworzy rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu ks. dr Jarosław Wojtkun.

Koncert z okazji Dnia Matki w Lipsku

Koncert z okazji Dnia Matki w Lipsku

W kościele parafialnym w Lipsku w dniu 26 maja 2017 roku, o godz.19.00
wystąpią Paulina Tuzińska sopran oraz Robert Grudzień organy. W programie Ave Maria Franciszka Schuberta i Giulio Cacciniego oraz kompozycje Antonio Vivaldiego, Cesarego Francka, Giovanniego Battista Pergolesiego.

Noc Muzeów w Radomiu. 20 maja 2017 r.

Noc Muzeów w Radomiu. 20 maja 2017 r.

W Noc Muzeów w Radomiu, która odbędzie się w najbliższą sobotę, zapraszają nas trzy instytucje: Muzeum im. Jacka Malczewskiego, Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia oraz Muzeum Wsi Radomskiej.

Strona 2 z 4 [ « 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278260

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska