dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Maj 2017

80 numer  Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia Razem dla Radomki

80 numer Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia Razem dla Radomki

Zapraszamy Państwa do lektury 80 numeru Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, na łamach którego prezentujemy nasze działania oraz inicjatywy realizowane przez naszych partnerów oraz instytucje z terenu gmin tworzących naszą lokalną grupę działania.

Atrakcyjny Weekend w Radomiu.

Atrakcyjny Weekend w Radomiu.

Trzy pikniki w trzy dni? Czemu nie! Zaczynamy w piątek piknikiem ekologicznym. Jeśli macie zbędne metalowe klucze, kłódki, klamki, elementy odblaskowe, makulaturę i dekoracje, przynieście je na Festyn Radom Czyste Miasto a otrzymacie sadzonki ziół i kwiatów! W sobotę 8. Radomski Piknik Naukowy i masa atrakcji: ciekawe doświadczenia, zabawy integracyjne, konkursy, wycieczki czy występy artystyczne. A w niedzielę V Piknik Zdrowia i Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa

Gminny Dzień Dziecka w Wieniawie.

Gminny Dzień Dziecka w Wieniawie.

W imieniu organizatorów zapraszam y wszystkie dzieci z Gminy Wieniawa na imprezę z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się 2 czerwca 2017 roku w Muszli Koncertowej w Wieniawie, przy ul. Parkowej 22. Moc wrażeń czeka na uczestników od godziny 9.00 do 14.00. W programie wiele atrakcji, w tym zamki dmuchańce, gry, zabawy, konkursy, efekty specjalnie i wiele innych.

Gombrowicz po raz drugi

Gombrowicz po raz drugi

Już za tydzień, 5 czerwca, poznamy nazwiska pięciorga prozaików nominowanych do Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza. Jest to jedyny konkurs literacki w takiej formule: kapituła nagradza autorów za pierwszą lub drugą książkę napisaną prozą artystyczną. Pierwszymi laureatami Nagrody zostali w ubiegłym roku Weronika Murek i Maciej Hen.

Strona 1 z 4 [ 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224064

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska