dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Maj 2016

Dyjak u Gombrowicza na Nocy Muzeów – 13 maja 2016 r.

Dyjak u Gombrowicza na Nocy Muzeów – 13 maja 2016 r.

Koncert Marka Dyjaka, nocne zwiedzanie ekspozycji oraz dwa filmy dokumentalne o autorze „Kosmosu” to program Nocy Muzeów w Muzeum Witolda Gombrowicza. Tradycyjnie już muzealna noc we Wsoli odbędzie się w przeddzień tej ogólnopolskiej, czyli 13 maja, w piątek.

Konkurs Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów

Konkurs Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów

Zapraszamy do udziału w XVI edycji konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów. Służy identyfikacji produktów regionalnych oraz gromadzeniu wiedzy o regionalnych potrawach i produktach żywnościowych. Ideą konkursu jest ochrona i zachowanie dziedzictwa kulinarnego regionów poprzez wyszukiwanie potraw i produktów żywnościowych wytwarzanych w gospodarstwach domowych lub przez lokalne podmioty gospodarcze.

Galeria Sztuki 58 w Radomiu zaprasza na otwarcie wystawy Jarosław Klupś „Safety 2016”

Galeria Sztuki 58 w Radomiu zaprasza na otwarcie wystawy Jarosław Klupś „Safety 2016”

"Safety" - to zbiór obiektów i fotografii, inspirowany aktywnością fotoamatorską lat '70 i 80 oraz negatywowo-pozytywowym procesem fotograficznym tego okresu w Polsce. Tłem wystawy jest także motyw autobiograficzny, związany ze zgromadzonym materiałem i wykorzystanymi fotografiami z prywatnego zbioru autora. Tytuł wystawy odnosi się do napisu Foton safety umieszczanego kiedyś na perforacji błon zwojowych, oznaczającego materiał z jakiego zostały wykonane jako bezpieczny, tj. nieulegający z upływem czasu samozniszczeniu.

Rowerowy festyn historyczno-sportowy. 130 lat roweru w Radomiu.

Rowerowy festyn historyczno-sportowy. 130 lat roweru w Radomiu.

W tym roku mija 130 lat od daty sprowadzenia pierwszego bicykla do naszego miasta. Szczęśliwym nabywcą był Konstanty Sokołowski, pionier radomskich cyklistów, który dał początek rowerowego ruchu w Radomiu. Serdecznie zapraszamy 8 maja wszystkich miłośników rowerów, pasjonatów kolarstwa i historii rowerowej Radomia na rowerowy festyn historyczny.

Strona 4 z 4 [ « 1 2 3 4 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278372

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska