dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Maj 2016

Wolanów na sportowo: Cała Polska Biega - pobiegnij i Ty!

Wolanów na sportowo: Cała Polska Biega - pobiegnij i Ty!

Gmina Wolanów i Gminne Centrum Kultury w Wolanowie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy do włączenia się we wspólną, sportową akcję, która odbywa się już po raz 12. na terenie całej Polski. „Już 20 maja (piątek) o godzinie 9:00 spotykamy się przed ZSO w Wolanowie, skąd ruszamy we wspólnym biegu ulicami naszej gminy. Trasa biegu jest prosta i niewymagająca, a niewielki wysiłek fizyczny z rana jak najbardziej wskazany. Zapraszamy zatem młodzież począwszy od IV klasy szkoły podstawowej, a także dorosłych do wzięcia udziału w całej akcji” - informują nas organizatorzy.

Noc Wsi Radomskiej zaprasza na Noc Muzeów - 14/15 maja 2016 roku, w godzinach 19.00 - 01.00

Noc Wsi Radomskiej zaprasza na Noc Muzeów - 14/15 maja 2016 roku, w godzinach 19.00 - 01.00

Noc Muzeów w skansenie odbędzie się przy akompaniamencie kapel wiejskich z regionu radomskiego: Kapela Tarnowskich z Janiszewa, Kapela Andrzeja Malika ze Skrzyńska, Kapela Rokicińskich ze Starych Siekluk. Tego wieczoru przybyli do muzeum goście będą mogli wziąć udział w zabawie "na dechach" oraz zwiedzać do późnych godzin nocnych, specjalnie z tej okazji podświetlone, obiekty z Zespołu Zagród MWR. Ceny biletów wstępu: 1 zł

Radomskie Prezentacje Teatralne.

Radomskie Prezentacje Teatralne.

16 maja br. Ośrodek Kultury i Sztuki Resursa Obywatelska zaprasza na 8. Radomskie Prezentacje Teatralne. Celem festiwalu jest prezentacja dorobku artystycznego amatorskich teatrów dziecięcych i młodzieżowych z miasta i regionu radomskiego, inspirowanie instruktorów do poszukiwania nowych form pracy, wymiany doświadczeń oraz promocja aktywności artystycznej dzieci i młodzieży.

Noc Muzeów w Przysusze.

Noc Muzeów w Przysusze.

Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze zaprasza w najbliższą sobotę, 14 maja 2016 r. na godzinę 16.00. W ten wyjątkowy dzień placówka zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na zwiedzanie muzealnych ekspozycji od godziny 16.00 oferując nie tylko wystawy czasowe, ale udział w warsztatach ślusarsko-kowalskich i spotkanie z Piotrem Piastą – twórcą filmów dokumentalnych, fotografem i artystą wizualnym.

Strona 3 z 4 [ « 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278240

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska