dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Maj 2016

Światowy Dzień Bioróżnorodności w Wieniawie. 22 maja 2016 r.

Światowy Dzień Bioróżnorodności w Wieniawie. 22 maja 2016 r.

Związek Gmin Radomka wspólnie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie zapraszają na obchody „Światowego Dnia Bioróżnorodności” które odbędą się 22 maja 2016 r. w Wieniawie.

Olga Tokarczuk i Jerzy Sosnowski w Muzeum Gombrowicza

Olga Tokarczuk i Jerzy Sosnowski w Muzeum Gombrowicza

Muzeum Gombrowicza we Wsoli zaprasza w piątek, 20 maja na kolejne spotkanie z cyklu "Pisarz i krytyk": z Olgą Tokarczuk rozmawiać będzie Jerzy Sosnowski, krytyk, pisarz i do niedawna dziennikarz programu 3 PR. Punktem wyjścia do rozmowy będą „Księgi Jakubowe”- powieść, która w ubiegłym roku przyniosła autorce Nagrodę Nike.

Muzeum Wsi Radomskiej – Niezwykła codzienność. Poplenerowa wystawa prac studentów

Muzeum Wsi Radomskiej – Niezwykła codzienność. Poplenerowa wystawa prac studentów

6 maja 2016 roku w radomskim skansenie odbył się wernisaż wystawy „Muzeum Wsi Radomskiej – Niezwykła codzienność. Poplenerowa wystawa prac studentów Wydziału Sztuki i Wydziału Materiałoznawstwa, Technologii i Wzornictwa Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu”. Ekspozycja jest pokłosiem drugiego już pleneru zorganizowanego na terenie Muzeum we współpracy z uczelnią.

Majówka w Bierwieckiej Woli

Majówka w Bierwieckiej Woli

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnej zabawy na Majówce, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 maja 2016 r. w Bierwieckiej Woli (gmina Jedlińsk). Organizatorzy wydarzenia – Wójt Gminy Jedlińsk oraz Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku przygotowali wiele atrakcji. W programie programy artystyczne w wykonaniu mieszkańców Bierwieckiej Woli, występ zespołu „Wólczanki”, program integracyjny dla dzieci Fama Show pt. „Wesoło i Bezpiecznie”, gastronomia, animacje dla dzieci: malowanie twarzy, pokazy baniek mydlanych, klockologia, dmuchane zjeżdżalnie, liczne konkursy z nagrodami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na zakończenie imprezy czeka na Nas występ kapeli Wacława Imiołka i zespołem „Czerwona Jarzębina” oraz zabawa taneczna z DJ Martn.

Strona 2 z 4 [ « 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4281155

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska