dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Maj 2014

Nowa wystawa w Muzeum Wsi Radomskiej

Nowa wystawa w Muzeum Wsi Radomskiej

Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza na nową wystawę: „Kobieta - matka - żona - działaczka", która jest efektem pleneru w Przewięzi, zorganizowanego w czerwcu 2012 r. przez Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego. Wystawę możemy oglądać od 26 maja, a zaprezentowane zostaną na niej prace ponad 30 twórców.

AUTO – MOTO SHOW w Skaryszewie

AUTO – MOTO SHOW w Skaryszewie

1 czerwca 2014 roku odbędzie się jedenasta edycja święta motoryzacji w Skaryszewie. W tym roku na uczestników czekać m.in. strefa Weeding Cars, specjalna Strefa Moto dla wszystkich przyjezdnych na motocyklach, pokaz Stuntu Motocyklowego i eliminacje Mistrzostw Polski w Car Audio. Na imprezie nie zabraknie też zabytkowych aut, wyborów Miss Bikini Auto Moto Show 2014 oraz jak co roku wspaniałego Pokazu Palenia Gumy!

Przysucha zaprasza na Noc Muzeów

Przysucha zaprasza na Noc Muzeów

Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze po raz kolejny uczestniczy w Międzynarodowym Dniu Muzeów, który odbędzie się w najbliższą sobotę. W ten wyjątkowy dzień placówka zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne zwiedzanie muzealnych ekspozycji w godzinach od 19.00 do 22.00.

Majówka w Bierwieckiej Woli.

Majówka w Bierwieckiej Woli.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na Majówce, która odbędzie się w najbliższą sobotę 17 maja 2014r. w Bierwieckiej Woli (gmina Jedlińsk).

Strona 3 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278248

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska