dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.



NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Maj 2014

Motoserce w Radomiu

Motoserce w Radomiu

W sobotę, 9 maja, odbędzie się VII Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa "Motoserce" połączona z VIII Radomską Wiosną Motocyklową. Jak co roku nie zabraknie atrakcji, na które zapraszają motocykliści z klubu motocyklowego The Irons MC Poland.

Zaproszenie do Przysuchy na 15 Dni Przysuchy i 55 Dni Kolbergowskie!

Zaproszenie do Przysuchy na 15 Dni Przysuchy i 55 Dni Kolbergowskie!

Przysucha – rodzinne miasta Oskara Kolberga – co roku w pierwszy weekend czerwca przyciąga liczne grono widzów, którzy przyjeżdżają tutaj na organizowane wydarzenia kulturalne. Sobota – to „Dni Przysuchy” impreza na której prezentują się ogólnopolskie gwiazdy estrady. Niedziela – to dzień „Dni Kolbergowskich” podczas którego możemy podziwiać autentycznych muzyków wiejskich, którzy uczestniczą w Mazowieckiem Przeglądzie Folkloru. Na wydarzenia zapraszają Urząd Miasta i Gminy Przysucha, Dom Kultury w Przysusze, Towarzystwo Kulturowe im. Oskara Kolberga oraz nasze Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, które od 5 lat jest współorganizatorem imprez.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach e-learningowych!

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach e-learningowych!

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, zaprasza mieszkańców gmin Jedlińsk, Przysucha, Przytyk, Wolanów, Wieniawa i Zakrzew oraz wszystkie zainteresowane osoby do udziału w bezpłatnych szkoleniach realizowanych w ramach projektu „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej”. Szkolenia prowadzone są w ramach następujących zagadnień: Fotowoltaika i energia odnawialna, Oskar Kolberg- życie i twórczość, Język angielski-poziom podstawowy, Język niemiecki-poziom podstawowy, Obsługa komputera-poziom średniozaawansowany.

Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza na Dzień Dziecka

Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza na Dzień Dziecka

Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza w najbliższą niedzielę na Dzień Dziecka. Tegoroczna edycja festynu zorganizowana zostanie we współpracy ze Stowarzyszeniem „Budujmy Przystań”. Na najmłodszych czekają zabawy, konkursy oraz warsztaty etnograficzne.

Strona 1 z 5 [ 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224228

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska