dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Maj 2013

Majówka w Baryczy

Majówka w Baryczy

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dziedzictwo i Rozwój" serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na zabawę plenerową pod nazwą MAJÓWKA W BARYCZY.

Przestrzennie w Orońsku

Przestrzennie w Orońsku

Centrum Rzeźby Polskiej w podradomskim Orońsku zaprasza na kolejną wystawę w galerii Oranżeria. Tym razem koneserzy sztuki będą mogli rozwinąć swoje zainteresowania nie tylko w czasie, ale też w przestrzeni. Tytuł wystawy prac Piotra Twardowskiego brzmi bowiem "Przestrzennie".

Rita Gombrowicz i Jorge Lavelli we Wsoli

Rita Gombrowicz i Jorge Lavelli we Wsoli

16 i 17 maja będzie okazja do niezwykłych rozmów o autorze „Ferdydurke”. Najpierw (we czwartek, 16 maja) we Wsoli znany krytyk i teatrolog Janusz Majcherek rozmawiał będzie z Jorge Lavellim, wybitnym reżyserem francuskim, który przed półwieczem wyreżyserował paryską prapremierę „Ślubu” Witolda Gombrowicza. Rozmowę uzupełnią fragmenty spektaklu w reżyserii Lavelliego, które otrzymaliśmy od pani Rity Gombrowicz, gościa honorowego spotkania z francuskim reżyserem.

Wiosenna suita w Radomiu.

Wiosenna suita w Radomiu.

To będzie gratka nie tylko dla fanów muzyki klasycznej, ale też i wielbicieli jazzu. W najbliższą sobotę kolejny koncert Radomskiej Orkiestry Kameralnej i zespołu jazzowego Jarosława Śmietany. W programie “Suita wiosenna” - utwór skomponowany przez Śmietanę. Znany jazzman miał także po raz kolejny zagrać z radomską orkiestrą. Niestety, choroba pokrzyżowała jego plany.

Strona 4 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279812

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska