dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Maj 2013

Zapraszamy do Puław!

Zapraszamy do Puław!

Zapraszamy do zapoznania się z nowym kieszonkowym przewodnikiem turystycznym „Puławy i okolice”, wydanym przez Urząd Miasta Puławy wspólnie z Programem PolskaTurystyczna.pl. Bogato ilustrowana, pełna ciekawostek, informacji krajoznawczych i praktycznych, publikacja zachęca do odkrywania miasta leżącego na wschodnim brzegu Wisły, które tonie w zieleni i szczyci się nietuzinkowymi zabytkami oraz pięknymi obiektami architektury.

Piknik Strażacki w Radomiu

Piknik Strażacki w Radomiu

Szykuje się świetna zabawa ze strażakami! 2 czerwca zapraszamy nad zalew na Borki! Od 14:00 - 19:00 odbędzie się tam wielki piknik Echa Dnia i Straży Pożarnej z całą masą atrakcji w programie:

Zapraszamy na Dni Kolbergowskie i Dni Przysuchy. 1-2 czerwca 2013 r.

Zapraszamy na Dni Kolbergowskie i Dni Przysuchy. 1-2 czerwca 2013 r.

Przysucha – rodzinne miasta Oskara Kolberga – co roku w pierwszy weekend czerwca przyciąga liczne grono widzów, którzy przyjeżdżają tutaj na organizowane wydarzenia kulturalne. Sobota – to „Dni Przysuchy” impreza na której prezentują się ogólnopolskie gwiazdy estrady. Niedziela – to dzień „Dni Kolbergowskich” podczas którego możemy podziwiać autentycznych muzyków wiejskich, którzy uczestniczą w Mazowieckiem Przeglądzie Folkloru. Na wydarzenia zapraszają Urząd Miasta i Gminy Przysucha, Dom Kultury w Przysusze, Towarzystwo Kulturowe im. Oskara Kolberga oraz nasze Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, które od 4 lat jest współorganizatorem imprez.

Święto folkloru w Bieniędzicach

Święto folkloru w Bieniędzicach

Kolejna edycja Jarmarku Ludowego za nami. Tym razem odbyła się ona w niedzielę 26 maja 2013 r. w niewielkiej miejscowości Bieniędzice położonej w gminie Wolanów. Mimo deszczowej aury licznie przybyła publiczność do późnych godzin nocnych bawiła się przy dźwiękach kapel ludowych i zespołów śpiewaczych. Wydarzenie zostało przygotowane przez Urząd Gminy w Wolanowie, Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” oraz Stowarzyszenie „Razem dla Rozwoju” z Bieniędzic i współfinansowane zostało ze środków Unii Europejskiej w Ramach osi 4 Leader – Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Strona 1 z 6 [ 1 2 3 4 .. 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224078

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska