dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Maj 2011

Jubileusz 100 – lecia powstania harcerstwa.

Jubileusz 100 – lecia powstania harcerstwa.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, Komenda Hufca ZHP Radom Powiat, oraz Starostwo Powiatowe w Radomiu zapraszają na uroczystości związane z obchodami Jubileuszu 100-lecia powstania harcerstwa które, odbędą się 28.05.2011 r. w Radomiu.
Rozpoczęcie uroczystości zostało zaplanowane na godzinie 10.00, uroczystą Mszą Świętą w kościele Garnizonowym w Radomiu przy Placu Konstytucji 3 Maja.

Nabory wniosków

Nabory wniosków

Trwa nabór wniosków w zakresie działań: Odnowa i Rozwój Wsi, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej. Termin składania wniosków upływa w dniu 13.05.2011 r. o godzinie 15.00.

Turystyka wiejska na drodze do komercjalizacji

Turystyka wiejska na drodze do komercjalizacji

Zachęcamy do lektury publikacji "Turystyka wiejska na drodze do komercjalizacji" wydanej przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Prawa, która jest plonem wystąpień, warsztatów i dyskusji. Zebrano w niej referaty wygłoszone podczas trzech sesji plenarnych, podczas których omawiano m.in. zagadnienia turystyki wiejskiej jako szansy rozwoju wsi, źródeł finansowania rozwoju usług związanych z pobytem turystów na wsi, doskonalenia produktów turystyki wiejskiej, nowoczesnych tehcnologii informacji i dystrybucji w turystyce wiejskiej.

Aktywni – atrakcyjni na mazowieckim rynku pracy

Aktywni – atrakcyjni na mazowieckim rynku pracy

Bezpłatne szkolenia dla bezrobotnych: Aktywni – atrakcyjni na mazowieckim rynku pracy. Związek Młodzieży Wiejskiej zaprasza osoby bezrobotne do udziału w projekcie „Aktywni – atrakcyjni na mazowieckim rynku pracy”, które mieszkają na terenie województwa mazowieckiego w powiecie radomskim, szydłowieckim i przysuskim.

Strona 2 z 3 [ « 1 2 3 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278396

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska