dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Luty 2017

Zakrzewskie zapusty już w piątek.

Zakrzewskie zapusty już w piątek.

W najbliższy piątek, 10 lutego 2017 roku o godzinie 17.00 zorganizowane w Gminnym Centrum Informacji, Edukacji i Kultury w Zakrzewie zostaną „Zakrzewskie zapusty” – impreza podczas których nie zabraknie polek, oberków, mazurków granych przez kapele i zespoły z gminy Zakrzew. Wystąpi Kapela Mieczysława Zamkowskiego, Kapela Braci Wójcików oraz Kapela z Marianowic oraz Zespół „Zakrzewiaki” z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zakrzewie.

Spotkanie promujące debiutancką płytę Marii Siwiec w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze.

Spotkanie promujące debiutancką płytę Marii Siwiec w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze.

Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze zaprasza na spotkanie promujące debiutancką płytę Marii Siwiec z Gałek. Spotkanie ze śpiewaczką, muzykami i śpiewakami towarzyszącymi jej w nagraniach oraz z wydawcami płyty odbędzie się w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze, 10 lutego (piątek) o godzinie 17.00.

Andrzej Stasiuk w Muzeum Gombrowicza.

Andrzej Stasiuk w Muzeum Gombrowicza.

Andrzej Stasiuk i Monika Sznajderman. Dwa spotkania i dwie interesujące rozmowy o literaturze. Pierwsza już w niedzielę we Wsoli w Muzeum Witolda Gombrowicza, druga w poniedziałek w Bibliotece Miejskiej w Radomiu.

Koncert Krystyny Prońko w Jedlińsku.

Koncert Krystyny Prońko w Jedlińsku.

Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej zaprasza na wyjątkowy koncert Krystyny Prońko, który odbędzie się 27 lutego 2017 o godzinie 18.00 w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlińsku. Bilety w cenie 30 zł (dostępne do 15 lutego) i 40 zł (dostępne po 15 lutym) dostępne są w siedzibie GCKiKF w Jedlińsku, przy ul. Krótkiej 1.

Strona 3 z 3 [ « 1 2 3 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278195

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska