dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Luty 2016

Zapraszamy producentów do udziału w Targach Produktów Regionalnych i Ekologicznych Regionalia 2016.

Zapraszamy producentów do udziału w Targach Produktów Regionalnych i Ekologicznych Regionalia 2016.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w dniach od 22 do 24 kwietnia 2016 r. uczestniczyć będzie w V edycji Targów Produktów Regionalnych i Ekologicznych „Regionalia”, które odbędą się w Warszawie w Centrum MT Polska przy ulicy Marsa 56 c. Na swoim stoisku chcemy zaprezentować najlepsze produkty spożywcze z naszego terenu oferujemy wystawcą bezpłatną powierzchnię wystawienniczą i możliwość promocji produktów żywnościowych.

Utwory Grechuty u Gombrowicza.

Utwory Grechuty u Gombrowicza.

Muzeum Witolda Gombrowicza zaprasza na wyjątkowy koncert: utwory Marka Grechuty zaśpiewa Joanna Lewandowska, która tego wybitnego artystę nazywa mężczyzną swojego życia, oczywiście artystycznego. Zapraszamy do Wsoli w niedzielę, 28 lutego. Początek koncertu o godz. 17. Liczba miejsc ograniczona.

Zielone Serce Mazowsza. Film Sławomira Wąsika o Kozienickim Parku Krajobrazowym.

Zielone Serce Mazowsza. Film Sławomira Wąsika o Kozienickim Parku Krajobrazowym.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia filmu „Kozienicki Park Krajobrazowy – zielone serce Mazowsza”, który zabiera nas w podróż po uroczych zakątkach jednego z najstarszych parków krajobrazowych w Polsce, obejmującym swoim zasięgiem aż 15 rezerwatów. Przygotowany film to 20 minut unikalnych zdjęć i ujęć pokazujących piękno przyrody, świata roślin i zwierząt oraz historię Kozienickiego Parku Krajobrazowego. Autorem zdjęć jest Sławomir Wąsik, lektorem znana prezenterka telewizyjna Krystyna Czubówna. Muzykę napisał Robert Letkiewicz.

69 wydanie Biuletynu Stowarzyszenia Razem dla Radomki.

69 wydanie Biuletynu Stowarzyszenia Razem dla Radomki.

Serdecznie zachęcamy do lektury kolejnego numeru Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, w którym prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące działań podejmowanych przez nasze LGD, jak również inicjatywy realizowane przez nasze instytucje partnerskie, samorządy, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe.

Strona 1 z 4 [ 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4216895

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska