dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Luty 2015

8 wokalistów zaśpiewa na koncercie w sobotę - Muzyczne Kaziki 2015 w Radomiu

8 wokalistów zaśpiewa na koncercie w sobotę - Muzyczne Kaziki 2015 w Radomiu

Muzyczne Kaziki 2015 - trwa konkurs na najlepszego wykonawcę regionu radomskiego! Spośród wszystkich zgłoszeń wyłoniono ośmiu wokalistów, którzy zaśpiewają w koncercie finałowym. Ogłoszenie wyników i wręczenie Radomskiej Nagrody Muzycznej już w sobotę 28 lutego w Resursie Obywatelskiej.

Przedwczesny Dzień Kobiet u Gombrowicza.

Przedwczesny Dzień Kobiet u Gombrowicza.

1 marca (niedziela) o godz. 17:00 Muzeum Witolda Gombrowicza zaprasza na koncert Grzegorza Bukały, założyciela i lidera legendarnych „Wałów Jagiellońskich”. Będzie trochę lirycznie i trochę satyrycznie: w programie koncertu piosenki autorskie oraz utwory Brela, Okudżawy i Cohena. Wartościowe teksty i dobra muzyka to tradycyjny już prezent muzeum dla wszystkich świętujących Dzień Kobiet. Kontestujących to święto również zapraszamy - wstęp jak zwykle wolny, liczba miejsc ograniczona, więc komfortu nie gwarantujemy.

Jedlińskie Kusaki w obiektywie. Polecamy film przedstawiający obrzęd Ścięcia Śmierci.

Jedlińskie Kusaki w obiektywie. Polecamy film przedstawiający obrzęd Ścięcia Śmierci.

Kusaki to widowisko, którego tradycja sięga średniowiecza, biorąc swój początek w najdawniejszych obrzędach zapustnych. W Jedlińsku, dzięki XIX-wiecznym zapiskom księdza Kloczkowskiego, nabrała charakteru cyklicznego widowiska. Mowa o kusakach i obrzędzie ścięcia śmierci, w którym uczestniczą męscy przedstawiciele jedlińskiej społeczności.

Zapraszamy na Wstępy – Jarmark Koński do Skaryszewa już poniedziałek.

Zapraszamy na Wstępy – Jarmark Koński do Skaryszewa już poniedziałek.

Wstępy – Skaryszewski Jarmark Koński, to impreza handlowo-folklorystyczna o kilkusetletniej tradycji powstała w konsekwencji z przeobrażenia przywileju targowego nadanego Skaryszewowi przez króla Władysława IV w 1633 roku. Odbędzie się już w przyszłym tygodniu – 23 i 24 lutego 2015 r. Zjeżdżają się na nią hodowcy koni, rolnicy i eksporterzy z całego kraju, a także z zagranicy. Podczas jarmarku eksponowane są między innymi akcesoria rymarskie, sprzęt rolniczy, wyroby rzemieślnicze, rzemiosło, sztuka ludowa a przede wszystkim konie pociągowe. Wstępy odbywają się tylko raz do roku i mają ruchomą datę „wstępny” czyli pierwszy poniedziałek Wielkiego Postu.

Strona 1 z 4 [ 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4216868

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska