dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Luty 2014

Zapraszamy na XI Turniej Regionalny w Przytyku.

Zapraszamy na XI Turniej Regionalny w Przytyku.

Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Przytyku, Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, oraz Starostwo Powiatowe w Radomiu organizują w dniu 14 lutego 2014 r. w Przytyku „XI Turniej Regionalny”, który zostanie rozegrany pod hasłem „Zapusty – czyli polski karnawał z Oskarem Kolbergiem”. Organizacja tej imprezy daje możliwość widzowi obcowania z jak najpełniejszym wymiarem tradycji kultury ludowej we wszystkich jej przejawach. Ważnym celem realizowanego przez nas wydarzenia jest ochrona tradycyjnego repertuaru, muzykowania, stylu muzykowania i śpiewu oraz wykształcenia wśród młodych wykonawców i uczestników umiłowania sztuki ludowej.

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu zaprasza na nowe wystawy.

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu zaprasza na nowe wystawy.

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu zaprasza na 2 nowe wystawy które możemy podziwiać od miesiąca lutego. Będą to dwie wystawy fotografii „Po drodze do Chin” oraz o „Świcie”. Natomiast na 9 lutego zaplanowano aukcję prac uczniów Szkoły Plastycznej im. J. Malczewskiego i Zespołu Szkół Plastycznych im. J. Brandta prezentowanych na wystawie poplenerowej „Nałęczów 2013”.

Strona 8 z 8 [ « 1 .. 5 6 7 8 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279955

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska