dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Luty 2014

Inauguracja obchodów roku Oskara Kolberga w Przysusze! 21.02.2014 r.!

Inauguracja obchodów roku Oskara Kolberga w Przysusze! 21.02.2014 r.!

Inaugurację obchodów Roku Oskara Kolberga z okazji 200. rocznicy urodzin folklorysty, etnografa i kompozytora uświetni uroczysty koncert, w którego programie znajdą się m.in. kompozycje wokalno-instrumentalne Oskara Kolberga, po raz pierwszy utrwalone w publikacji fonograficznej, zrealizowane przez artystów, profesorów z Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu.

Wolanianki i Zakrzewiaki najlepsze na XI Turnieju Regionalnym w Przytyku!

Wolanianki i Zakrzewiaki najlepsze na XI Turnieju Regionalnym w Przytyku!

Uczniowie z jedenastu szkół i dwóch przedszkoli zaprezentowali się w miniony piątek, 14 lutego w Przytyku – na XI Turnieju Regionalnym, którego tegoroczna edycja rozegrana została pod hasłem „Zapusty, czyli ludowy karnawał z Oskarem Kolbergiem” i została wpisana w kalendarz ogólnopolskich wydarzeń związanych z obchodami Roku Oskara Kolberga.

 Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach e-learningowych projektu MultiCEL

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach e-learningowych projektu MultiCEL

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, zaprasza mieszkańców gmin Jedlińsk, Przysucha, Przytyk, Wolanów, Wieniawa i Zakrzew oraz wszystkie zainteresowane osoby do udziału w bezpłatnych szkoleniach realizowanych w ramach projektu „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej”.Szkolenia prowadzone będą w ramach następujących zagadnień: Fotowoltaika i energia odnawialna, Oskar Kolberg- życie i twórczość, Język angielski-poziom podstawowy, Język niemiecki-poziom podstawowy, Obsługa komputera-poziom średniozaawansowany.

Ferie zimowe z Wędrownym Uniwersytetem Tradycji

Ferie zimowe z Wędrownym Uniwersytetem Tradycji

W lutym rozpoczyna się kolejny cykl zajęć w ramach edukacyjnego programu Wędrowny Uniwersytet Tradycji, prowadzonego przez Stowarzyszenie „Tratwa” i realizowanego z dziećmi i młodzieżą na terenie gmin Rusinów i Potworów na południowym Mazowszu. Zajęcia odbywać się będą podczas ferii zimowych w dniach 17.02–02.03.2014 r. w budynkach szkół w Nieznamierowicach i Potworowie.

Strona 4 z 8 [ « 1 2 3 4 5 6 7 8 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279882

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska