dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Luty 2014

Festiwal Produktów Regionalnych w Zwoleniu! Zapraszamy.

Festiwal Produktów Regionalnych w Zwoleniu! Zapraszamy.

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dziedzictwo i Rozwój" zaprasza na VII Festiwal Produktów Regionalnych, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 lutego 2014 roku o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu. Celem przedsięwzięcia jest animacja środowisk wiejskich, tworzenie pomostu kulturowego między tradycją, a współczesną kulturą, oraz kultywowanie, prezentacja i dokumentacja autentycznych ludowych tradycji, zwyczajów i wierzeń.

Na Styku Kultur – Targi Regionalne w Łodzi.

Na Styku Kultur – Targi Regionalne w Łodzi.

Już w ten weekend tj. w terminie 21-23 lutego w Łodzi odbędzie się XX jubileuszowa edycja targów turystycznych NA STYKU KULTUR, gdzie spotkają się miłośnicy podróży - tych dalekich i bliskich. Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR odbędą się w Hali Expo-Łodź przy al. Politechniki 4. Organizatorem NA STYKU KULTUR są Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa Sp. z o.o.

Koncert Jazzowy – Krzysztofa Herdzina Trio w Radomiu

Koncert Jazzowy – Krzysztofa Herdzina Trio w Radomiu

21 lutego o 19:00 zapraszamy do Amfiteatru na wyjątkowy koncert - Krzysztof Herdzin Trio. To wspaniała okazja do zapoznania się z autorskimi kompozycjami Krzysztofa Herdzina oraz jazzowymi interpretacjami muzyki klasycznej w wykonaniu wybitnych jazzmanów.

ARTystyczne Ferie nad Radomką

ARTystyczne Ferie nad Radomką

Zapraszamy wszystkich najmłodszych mieszkańców na zajęcia artystyczne zorganizowane z okazji ferii w placówkach kulturalnych na terenie gmin należących do naszego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”. Na wszystkich chętnych czeka wiele ciekawych inicjatyw - zajęcia taneczne, artystyczne, wyjazdy do kin, bale karnawałowe, przedstawienia teatralne czy też Capoeira.

Strona 3 z 8 [ « 1 2 3 4 5 6 .. 8 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279861

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska