dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Luty 2014

 W niedzielę zapraszamy do Skrzyńska - na pierwszy tegoroczny Jarmark Ludowy!

W niedzielę zapraszamy do Skrzyńska - na pierwszy tegoroczny Jarmark Ludowy!

Zbliżają się ostatnie dni karnawału, zapraszamy więc Państwa w najbliższą niedzielę do Skrzyńska. Na imprezie nie zabraknie wspólnej ostatkowej zabawy, mazurków, oberków, polek, a nawet walców i fokstrotów które zagrają utytułowane kapele ludowe - Kapela Braci Tarnowskich z Domaniowa oraz Kapela Jana Wochniaka z Wieniawy - laureaci wielu prestiżowych festiwali i konkursów. Oprócz nich na scenie będziemy mogli podziwiać reprezentację gospodarzy - zespół Kukułeczki, młodzieżowy zespół Wolanianki, a także Zespół Śpiewaczy "Mirowianki" z Mirowa. Serdecznie zapraszamy!

 Warsztaty z bajkami i pacynkami w Malczewskim.

Warsztaty z bajkami i pacynkami w Malczewskim.

Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu zaprasza w niedzielne popołudnie, 2 marca na godzinę 12.00 na zajęcia warsztatowe „Spotkanie z Bajką”. Warsztaty skierowane są dla wszystkich chętnych dzieci.

Aplikacja mobilna „Przewodnik śladami Oskara Kolberga”

Aplikacja mobilna „Przewodnik śladami Oskara Kolberga”

W związku z dwusetną rocznicą urodzin Oskara Kolberga przygotowana została specjalna multimedialna aplikacja, która pozwala na zapoznanie się z miejscami mającymi związek z życiem i działalnością tego niezwykłego etnografa i folklorysty. Trasy miejskie wiodące przez Warszawę, Poznań i Kraków pozwalają zapoznać się z wieloma faktami z biografii Oskara Kolberga, poznać postacie, z którymi się spotykał, współpracował i korespondował jako muzyk i kompozytor, a później jako badacz terenowy, dokumentalista i wydawca swego dzieła „Lud”.

Radomskie Kaziki

Radomskie Kaziki

Kaziki 2014 już 1 - 9 marca królować będą w Radomiu. Lista imprez przygotowywanych z okazji dnia patrona Radomia z roku na rok jest coraz bogatsza i ciekawsza. A w ramach ich odbywać się będą koncerty, wystawy oraz Wielki Test Wiedzy o Radomiu.

Strona 1 z 8 [ 1 2 3 4 .. 8 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224164

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska