dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Luty 2013

Zapraszamy do wirtualnej wędrówki po obszarze gmin tworzących Stowarzyszenie Razem dla Radomki!

Zapraszamy do wirtualnej wędrówki po obszarze gmin tworzących Stowarzyszenie Razem dla Radomki!

Przedstawiamy Państwu publikację opracowaną przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, która opowiada o historii, kulturze, pokazuje najciekawsze atrakcje turystyczne obszaru LGD „Razem dla Radomki”, obejmującego swoim zasięgiem obszar sześciu gmin powiatów województwa mazowieckiego: przysuskiego i radomskiego. Nasze Małe Ojczyzny – gminy Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów i Zakrzew – położone są w obrębie Równiny Radomskiej, przez które przepływa urokliwa rzeka Radomka.

„Promień nadziei” wieczór poetycki z Jadwigą Wodzyńską-Bujak, Gość specjalny: Robert Grudzień

„Promień nadziei” wieczór poetycki z Jadwigą Wodzyńską-Bujak, Gość specjalny: Robert Grudzień

Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria "Łaźni" zaprasza na kolejne już spotkanie organizowane w ścisłej współpracy ze Stowarzyszeniem Grupa Literacka Łuczywo, które jesienią 2011r. świętowało swoje 30-lecie. To istotna formacja funkcjonująca na mapie tego typu ugrupowań w Polsce. Co roku, od 25 lat, organizuje Radomskie Spotkania z Poezją oraz Konkurs Poetycki im. Stanisława Grochowiaka.

Kurs decoupage w Kozienicach

Kurs decoupage w Kozienicach

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka serdecznie zaprasza młodzież i dorosłych na kurs podstawowy DECOUPAGE (III edycja). Spotkanie organizacyjne odbędzie się 28 lutego 2013r. o godz. 18.00 w Kozienickim Domu Kultury. Kurs obejmuje 8 spotkań po 2 godziny.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zapraszamy na projekcie filmów do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu!

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zapraszamy na projekcie filmów do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu!

Instytut Pamięci Narodowej w Lublinie Delegatura w Radomiu oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych na projekcję filmów dokumentalnych poświęconych polskiemu podziemiu niepodległościowemu. Zapraszamy w najbliższy piątek 1 marca 2013 r.

Strona 1 z 5 [ 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4216934

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska