dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Luty 2011

Opublikowaliśmy mapy obszaru LGD

Opublikowaliśmy mapy obszaru LGD

Opublikowaliśmy na stronie mapę obszaru gmin należących do Stowarzyszenia LGD Razem dla Radomki: Jedlińska, Przysuchy, Przytyka, Wieniawy, Wolanowa i Zakrzewa. Umieściliśmy też na stronie mapę Gminy Przytyk.

Portal turystyczny województwa mazowieckiego

Portal turystyczny województwa mazowieckiego

19.01.2001 r. został uruchomiony oficjalny portal turystyczny województwa mazowieckiego, znajdujący się pod adresem internetowym www.turystyka.mazowsze.pl. Strona przygotowana została w ramach umowy podpisanej z Polską Organizacją Turystyczną przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną.

Polska Turystyczna - Biuletyn

Polska Turystyczna - Biuletyn

Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem turystycznym: "Kraina Kanału Elbląskiego" oraz do odwiedzenia nowo powstałego serwisu społecznościowego traseo.pl skierowanego do pasjonatów aktywnego stylu życia i podróżowania...

PROWieści

PROWieści

Właśnie ukazał się nowy numer miesięcznika PROWieści. Tematem przewodnim najnowszego wydania jest ocena średniookresowa Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 i jej wyniki. W numerze polecamy wywiad z Markiem Sawickim, ministrem rolnictwa i rozwoju wsi. Ponadto znajduje się w nim m.in. relacja z posiedzenia Komitetu Monitorującego PROW 2007-2013 oraz ze spotkania przedstawicieli Sieci Obszarów Wiejskich – polskiej i węgierskiej.

Strona 3 z 3 [ « 1 2 3 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278278

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska