dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Listopad 2016

BLIZNY PAMIĘCI - rzecz o Janie Karskim. Spektakl w Radomskiej Resursie.

BLIZNY PAMIĘCI - rzecz o Janie Karskim. Spektakl w Radomskiej Resursie.

Ośrodek Kultury i Sztuki Resursa Obywatelska w Radomiu zaprasza 4 listopada na spektakl poświęcony Janowi Kozielewskiemu, który jako emisariusz Polskiego Państwa Podziemnego, o pseudonimie Jan Karski, informował Rząd RP na uchodźstwie i aliantów o tragicznej sytuacji w okupowanej przez Niemców Polsce. Z raportów Karskiego Zachód po raz pierwszy dowiedział się, że Niemcy przeszli do etapu bezpośredniej eksterminacji Żydów.

 Radomscy artyści i zespół Zakrzewiaki wystąpili na Świętym Krzyżu.

Radomscy artyści i zespół Zakrzewiaki wystąpili na Świętym Krzyżu.

Oratorium Roberta Grudnia "Bóg Ciebie ochrzcił, Bóg dał Ci siłę" zabrzmiało na Św. Krzyżu, w najstarszym polskim sanktuarium. Koncert odbył się 30 października, podczas uroczystości poprzedzających Dzień Wszystkich Świętych. Uroczystości, które zgromadziły tłumy pielgrzymów, zakończył koncert w którym wystąpił również dziecięcy zespół ludowy z Zakrzewa „Zakrzewiaki”

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych szkoleń e-learningowych w ramach projektu Mazowiecka Kuźnia Smaków.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych szkoleń e-learningowych w ramach projektu Mazowiecka Kuźnia Smaków.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach e-learningowych przygotowanych w ramach projektu „Mazowiecka Kuźnia Smaków. Promocja dziedzictwa kulinarnego obszaru Południowego Mazowsza, wpływająca na rozwój produktów tradycyjnych i regionalnych” które związane są z tematyką: Rola produktów tradycyjnych w rozwoju obszarów wiejskich, Produkty tradycyjne i lokalne w systemach żywności wysokiej jakości, Marketing i budowa silnej marki produktów tradycyjnych, Papryka Przytycka, Wykorzystanie dziedzictwa kulinarnego w turystyce wiejskiej i agroturystyce. Dla 5 najaktywniejszych uczestników szkoleń przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe (sprzęt RTV/AGD).

Strona 3 z 3 [ « 1 2 3 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278202

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska