dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Listopad 2016

Konkurs Kulinarny na Najlepsze Produkty Regionalne i Lokalne Południowego Mazowsza

Konkurs Kulinarny na Najlepsze Produkty Regionalne i Lokalne Południowego Mazowsza

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wspólnie z partnerami projektu – stowarzyszeniami „Dziedzictwo i Rozwój”, „Wspólny Trakt”, Puszcza Kozienicka” zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze produkty regionalne i lokalne Południowego Mazowsza „Produkty Doliny Radomki”. Celem konkursu jest kultywowanie, propagowanie i pogłębianie wiedzy o tradycjach kuchni regionalnej i lokalnej Południowego Mazowsza, wyszukiwanie dań które mogą się stać wizytówką regionu oraz budowa tożsamości dziedzictwa kulinarnego obszaru. Dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe (sprzęt RTV/AGD) oraz pamiątkowe grawertony.

XIII edycja Jesiennej Akademii Literatury. Sienkiewicz nie-POPularny

XIII edycja Jesiennej Akademii Literatury. Sienkiewicz nie-POPularny

Już dzisiaj o godz.17.00 kolejne spotkanie w ramach XIII Jesiennej akademii Literatury. Sienkiewicz nie-POPularny. Prof. dr hab Krzysztof Stępnik z UMCS-u wygłosi prelekcję: "Polonia devastata" Henryka Sienkiewicza apele do sumienia Europy (1915). Na wykład zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul. Piłsudskiego 12), sala 36.

Narodowe Święto Niepodległości – Obchody w Gminie Jedlińsk

Narodowe Święto Niepodległości – Obchody w Gminie Jedlińsk

Wójt Gminy Jedlińsk – Kamil Dziewierz wraz z Radą Gminy Jedlińsk zapraszają na obchody 98. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.20, przed placem przy kościele parafialnym w Jedlińsku. Szczegóły wydarzenia zamieszczone zostały na plakacie.

Otwarcie wystawy „Oswoić neiuniknione, przybliżyć nieznane. Obrzedowość i ceremoniał pogrzebowy na przestrzeni dziejów i kultur

Otwarcie wystawy „Oswoić neiuniknione, przybliżyć nieznane. Obrzedowość i ceremoniał pogrzebowy na przestrzeni dziejów i kultur" w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu.

Zapraszamy na otwarcie wystawy "Oswoić nieuniknione, przybliżyć nieznane. Obrzedowość i ceremoniał pogrzebowy na przestrzeni dziejów i kultur", które odbędzie się 4 listopada, o godz. 17.00 w gmachu głównym Muzeum im. Jacka Malczewskiego, Rynek 11 w Radomiu.

Strona 2 z 3 [ « 1 2 3 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278340

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska