dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Listopad 2016

Folkowe Andrzejki we Wrzosie.

Folkowe Andrzejki we Wrzosie.

Zapraszamy nie tylko miłośników muzyki ludowej, ale wszystkie zainteresowane osoby na szóstą już odsłonę Folkowych Andrzejek, które odbędą się w najbliższą sobotę – 26 listopada o godzinie 17.00 w Publicznej Szkole Podstawowej we Wrzosie (Wrzos 6). Folkowe Andrzejki – to wydarzenie które ma na celu integrację mieszkańców, ale również promocję folkloru, dziedzictwa kulturowego oraz powoli zapominanych obrzędów i zwyczajów. Naszej idei nie jest obca też chęć przypomnienia o minionym już, ale pięknym zwyczaju polskiej wsi, którym były wiejskie zabawy ludowe – podczas których grane były huczne mazurki, oberki i fokstroty!

Szlak Kulinarny Doliny Radomki – zapraszamy do obejrzenia nowego filmu promującego dziedzictwo kulinarne naszego regionu.

Szlak Kulinarny Doliny Radomki – zapraszamy do obejrzenia nowego filmu promującego dziedzictwo kulinarne naszego regionu.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia filmu opracowanego na zlecenie Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" - pokazującego bogactwo dziedzictwa kulinarnego Doliny Radomki. W filmie możemy zobaczyć zdrowe i smaczne produkty wyróżniające nasz region.

Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Żeglarską „Rafa” w Radomiu

Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Żeglarską „Rafa” w Radomiu

Najlepsze żeglarskie piosenki, wspaniały klimat i mnóstwo świetnej muzyki - takie atrakcje czekają na wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w XXXVI Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Żeglarską „Rafa” w Radomiu. Od roku 2016 organizacją festiwalu zajmuje się Dom Kultury „Idalin”, a program festiwalu, który zacznie się w sobotę, 19 listopada w placówce przy ulicy Bluszczowej 4/6 w Radomiu został rozłożony na dwa dni.

Wieczór poezji Michała Sobola.Wiersze w interpretacji Adama Woronowicza oraz spotkanie z Autorem

Wieczór poezji Michała Sobola.Wiersze w interpretacji Adama Woronowicza oraz spotkanie z Autorem

17 listopada 2016 roku (czwartek) o godz. 18:00 zapraszamy na wieczór poezji Michała Sobola w wykonaniu Adama Woronowicza. Poeta i aktor interpretować będą wiersze z najnowszego tomiku Michała Sobola „Schrony”, który ukazał się 15 września 2016 r. Spotkanie poprowadzi dr Anna Spólna, literaturoznawca z Wydziału Filologiczno-Pedagogicznego Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu oraz specjalista ds. edukacji i nauki w Muzeum Witolda Gombrowicza.

Strona 1 z 3 [ 1 2 3 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224124

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska