dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Listopad 2015

"Kontrabasiśći" we Wsoli

„Kontrabasiści” to wyjątkowy spektakl muzyczny, w którym historia tytułowego bohatera – drugoplanowego muzyka w orkiestrze symfonicznej, opowiadana jest na dwa głosy: monolog aktora i dźwięki kontrabasu, a właściwie czterech kontrabasów. To niecodzienna adaptacja tekstu Patricka Süskinda, który tak mówił o swoim dziele: „Kontrabasistę pisałem latem 1980 r. Chodzi w nim - obok masy innych rzeczy - o samoświadomość człowieka w jego maleńkim pokoiku. Wyzyskałem tu własne doświadczenia, gdyż większą część swojego życia spędziłem w coraz to mniejszych pokojach, które to opuszczałem z coraz to większym trudem. Żywię nadzieję, że pewnego dnia znajdę pokój tak mały, że pochłonie mnie bez reszty i wraz ze mną przy przeprowadzce odejdzie.”

Wystawa „Mikroprzedsiębiorcy” i „Prywaciarze” w Jedlińsku.

Wystawa „Mikroprzedsiębiorcy” i „Prywaciarze” w Jedlińsku.

Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa oraz Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku zapraszają na wystawę "Prywaciarze – początki polskiej mikro przedsiębiorczości”. Otwarcie w piątek 6 listopada o godzinie 13:00 w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Jedlińsku.

Polecamy Publikację Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza

Polecamy Publikację Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza

Polacy coraz chętniej sięgają po dania przygotowane z produktów tradycyjnych. Walory i specyfika tego typu potraw są ściśle związane i kojarzone z danym regionem. Produkty o wysokiej jakości wytwarzane w sposób naturalny zyskują duże uznanie i stałą grupę nabywców. Dlatego tak cenne jest zachowanie i popularyzowanie wiedzy o lokalnych recepturach przekazywanych z pokolenia na pokolenia.

Święto Sąsiadów w Jedlance. 8 listopada 2015 r.

Święto Sąsiadów w Jedlance. 8 listopada 2015 r.

Serdecznie zapraszamy na czwartą edycję „Święta Sąsiadów”, które odbędzie się w najbliższą niedzielę – 8 listopada. Impreza ta organizowana jest już od 4 lat przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Mieszkańców Wsi Jedlanka "Perspektywy" i na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń powiatu radomskiego. Będziemy mogli podczas niej uczestniczyć w konkursach, zabawie z DJ, jak również potańczyć do utworów wykonywanych przez kapele ludowe.

Strona 4 z 4 [ « 1 2 3 4 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4281019

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska