dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Listopad 2015

Wystawa lamp naftowych w Wieniawie.

Wystawa lamp naftowych w Wieniawie.

Gminne Centrum Kultury w Wieniawie zaprasza do Biblioteki do obejrzenia kolejnej już wystawy, wielkiej miłośniczki i pasjonatki wsi Pani Teresy Kapturskiej z Jabłonicy. Wystawa przedstawia lampy naftowe pochodzące z XIX i XX wieku. Można obejrzeć lampy z bogatych domów, bardziej strojne jak i te używane powszechnie. Niezwykle ciekawie przedstawia się naftowa lampka nocna. Przedstawione w kolekcji egzemplarze są oryginalne, stare i wysłużone. Właścicielka dołożyła wszelkich starań , zostały one wyczyszczone i odrestaurowane. Każda lampa jest opisana i sfotografowana.

Wystawa fotografii Stanisława Gąsiora z okazji jubileuszu 50 – lecia pracy twórczej

Wystawa fotografii Stanisława Gąsiora z okazji jubileuszu 50 – lecia pracy twórczej

Zapraszamy 20 listopada 2015, godz. 18.00, do radomskiej Galerii Łaźnia- ul. Żeromskiego 56 na wystawę fotografii Stanisława Gąsiora z okazji jubileuszu 50 lecia pracy twórczej.

LGD na Radomskich Targach Wydawnictw Regionalnych. Zapraszamy.

LGD na Radomskich Targach Wydawnictw Regionalnych. Zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Radomskich Targów Wydawnictw Regionalnych, które odbędą się w dniach 19 i 20 listopada 2015 r. Na imprezie organizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Radomiu zaprezentuje się również nasze Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, które odwiedzającym przedstawi ofertę wydanych na przestrzeni ostatnich dwóch lat publikacji turystycznych, historycznych, oraz tych promujących dziedzictwo kulinarne obszaru gmin LGD.

66 numer Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia Razem dla Radomki

66 numer Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia Razem dla Radomki

Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury najnowszego numeru naszego wydawnictwa, które przedstawia najważniejsze informacje dotyczące działań realizowanych przez nasze Stowarzyszenie, jak również inicjatywy realizowane przez nasze instytucje partnerskie, samorządy, przedsiębiorców oraz osoby prywatne.

Strona 3 z 4 [ « 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278391

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska