dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Listopad 2015

Zapraszamy na Przysuskie Spotkania Chórów. 28.11.2015 r.

Zapraszamy na Przysuskie Spotkania Chórów. 28.11.2015 r.

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie Stowarzyszeniem Chóru Nauczycielskiego „Canto” zaprasza w najbliższą sobotę, 28 listopada 2015 r. na godzinę 17.00 na szóste przysuskie spotkania chórów pn. „Z wizytą u Kolberga”.

Radomskie Targi Wydawnictw Regionalnych rozpoczynają się już dziś. Serdecznie zapraszamy na stoisko LGD.

Radomskie Targi Wydawnictw Regionalnych rozpoczynają się już dziś. Serdecznie zapraszamy na stoisko LGD.

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Radomskich Targów Wydawnictw Regionalnych, które odbędą się w dniach 19 i 20 listopada 2015 r. Na imprezie organizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Radomiu zaprezentuje się również nasze Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, które odwiedzającym przedstawi ofertę wydanych na przestrzeni ostatnich dwóch lat publikacji turystycznych, historycznych, oraz tych promujących dziedzictwo kulinarne obszaru gmin LGD.

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza na Znaki.

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza na Znaki.

28 listopada w Sali Koncertowej Urzędu Miasta w Radomiu odbędzie się kolejny koncert organizowany przez Radomską Orkiestrę Kameralną. Podczas koncertu zatytułowanego „Znaki” będziemy mogli usłyszeć zespół Kawalerowie Błotni z gościnnym udziałem Barta Pałygi i muzyków białoruskich Nasty Niakrasavej (śpiew) i Ewgienija Barysznikowa (dudy).

Zapraszamy na Andrzejki Folkowe do Wrzosu. 28 listopada

Zapraszamy na Andrzejki Folkowe do Wrzosu. 28 listopada

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Stowarzyszeniem „Wrzosowisko”, Publiczną Szkołą Podstawową we Wrzosie oraz Gminą Przytyk zaprasza na piątą edycję Andrzejek Folkowych, które odbędą się w sobotę, 28 listopada o godzinie 17.00 we Wrzosie (gmina Przytyk). Folkowe Andrzejki – to wydarzenie które ma na celu integrację mieszkańców, ale również promocję folkloru, dziedzictwa kulturowego oraz powoli zapominanych obrzędów i zwyczajów. Naszej idei nie jest obca też chęć przypomnienia o minionym już, ale pięknym zwyczaju polskiej wsi, którym były wiejskie zabawy ludowe – podczas których grane były huczne mazurki, oberki i fokstroty!

Strona 2 z 4 [ « 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4280989

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska