dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Listopad 2015

Portal www.wdolinieradomki.pl ma już milion odwiedzin. Dziękujemy

Portal www.wdolinieradomki.pl ma już milion odwiedzin. Dziękujemy

Dziękujemy za okazałe zainteresowanie naszym portalem turystycznym www.wdolinieradomki.pl, który zanotował milion odwiedzin. Zapraszamy do dalszego aktywnego korzystania z naszej witryny, na której znajdą Państwo najciekawsze informacje na temat obszaru Południowego Mazowsza, w szczególności artykuły na temat atrakcji i szlaków turystycznych, bazy noclegowej, aktywnego wypoczynku. Strona zawiera aktualne kalendarium wydarzeń i zaproszeń na najciekawsze wydarzenia i inicjatywy.

Nowa wystawa w Wieniawie. GCK zaprasza na wystawę miniatur dawnych maszyn rolniczych Pana Pawła Bisińskiego.

Nowa wystawa w Wieniawie. GCK zaprasza na wystawę miniatur dawnych maszyn rolniczych Pana Pawła Bisińskiego.

Gminne Centrum Kultury w Wieniawie zaprasza do Biblioteki do obejrzenia wystawy, która przedstawia miniatury dawnych maszyn rolniczych wykonanych z drewna. Można zobaczyć m. in. kopaczkę konną, wóz drabiniasty, sieczkarnię, kosiarkę. Autorem prac jest Pan Paweł Bisiński, mieszkaniec Wieniawy. Praca w drewnie jest Jego pasją i formą spędzania wolnego czasu. Bardzo ciekawie przedstawia się też na wystawie miniatura wozu strażackiego. Pan Paweł jest zawodowym strażakiem i bardzo wiernie odtworzył model wozu strażackiego. Warto dodać, że wszystkie eksponaty są ruchome i starannie wykonane.

Andrzejki Folkowe we Wrzosie już w sobotę. Zapraszamy!

Andrzejki Folkowe we Wrzosie już w sobotę. Zapraszamy!

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Stowarzyszeniem „Wrzosowisko”, Publiczną Szkołą Podstawową we Wrzosie oraz Gminą Przytyk zaprasza na piątą edycję Andrzejek Folkowych, które odbędą się w sobotę, 28 listopada o godzinie 17.00 we Wrzosie (gmina Przytyk). Folkowe Andrzejki – to wydarzenie które ma na celu integrację mieszkańców, ale również promocję folkloru, dziedzictwa kulturowego oraz powoli zapominanych obrzędów i zwyczajów. Naszej idei nie jest obca też chęć przypomnienia o minionym już, ale pięknym zwyczaju polskiej wsi, którym były wiejskie zabawy ludowe – podczas których grane były huczne mazurki, oberki i fokstroty!

Radomskie Targi Wydawnictw Regionalnych za nami

Radomskie Targi Wydawnictw Regionalnych za nami

W minionym tygodniu, w dniach od 19 do 20 listopada Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” miało możliwość uczestniczyć w charakterze wystawców w 5 edycji Radomskich Targów Wydawnictw Regionalnych. Targi są imprezą cykliczną, organizowaną co dwa lata. Mają na celu promocję publikacji dotyczących regionu radomskiego oraz działających na ziemi radomskiej wydawnictw. Podczas targów zaprezentowały się najważniejsze instytucje kulturalne z Radomia i regionu radomskiego prowadzące działalność wydawniczą.

Strona 1 z 4 [ 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224021

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska