dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Listopad 2014

Nowy Biuletyn LGD Razem dla Radomki

Nowy Biuletyn LGD Razem dla Radomki

Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury nowego wydania naszego Biuletynu Informacyjnego Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”, za pomocą którego staramy się przedstawiać co miesiąc najważniejsze inicjatywy, projekty i wydarzenia realizowanego przez nasze Stowarzyszenie, a także instytucje partnerskie, samorządy, gminy, przedsiębiorców oraz osoby prywatne

Homo artifex, czyli człowiek artysta

Homo artifex, czyli człowiek artysta

Być niezależnym artystą czy poświęcić się dla narodu? Wybrać patriotyzm czy kosmopolityzm? I czy w ogóle trzeba tak wybierać? Na takie pytania przy pomocy tekstów J.W. Goethego i Mariana Hemara usiłuje odpowiedzieć Dariusz Jakubowski, aktor, scenarzysta i reżyser spektaklu „Homo artifex”, który będzie można obejrzeć w Muzeum Witolda Gombrowicza w niedzielę, 9 listopada o godzinie 17.

Zaproszenie na konferencję: Budowanie Marki Turystycznej Południowego Mazowsza

Zaproszenie na konferencję: Budowanie Marki Turystycznej Południowego Mazowsza

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza na konferencję pn. „Budowanie Marki Turystycznej Południowego Mazowsza” która odbędzie się w dniu 7 listopada 2014 r. o godzinie 12.00 w Gminnym Centrum Informacji, Edukacji i Kultury w Zakrzewie, Zakrzew 43.

Czas na aktywność. Biegaj Jedlanko. 9 listopada 2014 r.

Czas na aktywność. Biegaj Jedlanko. 9 listopada 2014 r.

Zapraszamy wszystkich chętnych preferujących aktywny tryb spędzania wolnego czasu do Jedlanki. 9. listopada odbędzie się tam bieg organizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Mieszkańców Wsi Jedlanka „PERSPEKTYWY”. Inicjatywa realizowana jest w ramach projektu „Czas na Aktywność” finansowanego z programu Działaj Lokalnie Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i lokalny ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka". Patronat honorowy objął Wójt Gminy Jedlińsk.

Strona 3 z 3 [ « 1 2 3 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4281047

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska