dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Listopad 2014

Opublikowaliśmy nowe ebooki

Opublikowaliśmy nowe ebooki

Szanowni Państwo, z wielką przyjemnością informujemy, iż na stronie internetowej www.elearning-szkoenia.eu opublikowaliśmy ebooki będące podsumowaniem zrealizowanego wspólnie z trzema Lokalnym Grupami Działania z terenu województwa mazowieckiego i małopolskiego w latach 2013 – 2014 projektu współpracy pt. „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” – MultiCel.

Andrzejki Folkowe we Wrzosie już w sobotę! Zapraszamy!

Andrzejki Folkowe we Wrzosie już w sobotę! Zapraszamy!

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Stowarzyszeniem „Wrzosowisko” oraz Publiczną Szkołą Podstawową we Wrzosie (gmina Przytyk) zaprasza na czwartą edycję Andrzejek Folkowych, które odbędą się w najbliższą sobotę, 29 listopada o godzinie 17.00 we Wrzosie (gmina Przytyk). Andrzejki Folkowe – to wydarzenie które ma na celu integrację mieszkańców, ale również promocję folkloru, dziedzictwa kulturowego oraz powoli zapominanych obrzędów i zwyczajów. Naszej idei nie jest obca też chęć przypomnienia o minionym już, ale pięknym zwyczaju polskiej wsi, którym były wiejskie zabawy ludowe – podczas których grane były huczne mazurki, oberki i fokstroty!

Strona internetowa o laureatach Nagrody im. Oskara Kolberga „Za zasługi dla kultury ludowej”

Strona internetowa o laureatach Nagrody im. Oskara Kolberga „Za zasługi dla kultury ludowej”

W ramach działań strategicznych związanych z Rokiem Kolberga Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu wspólnie z Instytutem Muzyki i Tańca zrealizowało projekt: Strona internetowa: Nagroda im. Oskara Kolberga „Za zasługi dla kultury ludowej”.Strona o charakterze bazy danych zawiera informacje o laureatach Nagrody z lat 1974-2014, którą uhonorowano dotychczas 697 osób, kapel, zespołów i instytucji. Każdy z zamieszczonych opisów zawiera dane laureata, rok przyznania nagrody, kategorię nagrody (od I do VI), lokalizację laureata-miejsce zamieszkania, aktywności twórczej, dziedzinę twórczości oraz opis tekstowy-biogram.

W gminie Wieniawa. Kolejna publikacja finansowana ze środków LGD Razem dla Radomki.

W gminie Wieniawa. Kolejna publikacja finansowana ze środków LGD Razem dla Radomki.

Zachęcamy Państwa do lektury najnowszej publikacji, która otrzymała wsparcie ze środków unijnych przekazanych przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w ramach osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 dla działania „Małe Projekty”. Publikacja jest efektem wieloletnich zainteresowań autora – Zdzisława Wiatrowskiego, tematyką regionalną i zamiarem udostępnienia informacji o Gminie Wieniawa przez niego zebranych szerokiemu gronu odbiorców. Materiały źródłowe pochodzą ze zbiorów autora, zasobów bibliotecznych i archiwalnych oraz zostały udostępnione przez różne instytucje, w największej części przez Urząd Gminy Wieniawa. Wykorzystane w niej zostały również wywiady z mieszkańcami.

Strona 1 z 3 [ 1 2 3 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224209

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska