dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Listopad 2013

Koncert Grzegorza Murdzy i Big Bandu Mundana w poniedziałek!

Koncert Grzegorza Murdzy i Big Bandu Mundana w poniedziałek!

Już w poniedziałek, 25.11.2013 o godzinie 18 w Sali Koncertowej im. K. Pendereckiego (Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu ul. 25-Czerwca 70) odbędzie się wyjątkowy, od dawna oczekiwany i pieczołowicie przygotowywany koncert wybitnego radomskiego saksofonisty Grzegorza Murdzy wraz z BigBandem Mundana!

Wspieramy Rozwój Mikro i Małych Przedsiębiorstw z Obszaru LGD: Hotel Oskar w Przysusze

Wspieramy Rozwój Mikro i Małych Przedsiębiorstw z Obszaru LGD: Hotel Oskar w Przysusze

W dniach od 25 do 30 listopada 2013 r. z inicjatywy Komisji Europejskiej, odbędzie się ogólnoeuropejska kampania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości pn. „Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw”. W tej inicjatywie uczestniczy również Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, która na łamach swoich serwisów internetowych w miesiącu listopadzie prezentuje przedsiębiorstwa, wydarzenia i produkty związane z branżą turystyczną. Dziś przedstawiamy Hotel Oskar z Przysuchy.

Spotkanie z doradcami w Przysusze - Fundusze dla twojej firmy!

Spotkanie z doradcami w Przysusze - Fundusze dla twojej firmy!

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza osoby zainteresowanie tworzeniem i rozwojem działalności gospodarczej na bezpłatne spotkanie z doradcami, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 25 listopada 2013 r. w Domu Kultury w Przysusze, przy ul. Radomskiej 9. W szczególności omówione zostaną działania związane ze wsparciem w ramach działań Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w zakresie działań: Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej.

4 Radomskie Targi Wydawnictw Regionalnych

4 Radomskie Targi Wydawnictw Regionalnych

250 wydawnictw regionalnych zostanie zaprezentowanych i oczywiście oferowanych do kupna podczas 4 Radomskich Targów Wydawnictw Regionalnych, które 21 i 22 listopada odbędą się naszym mieście. Pierwszego dnia poznamy też laureata Nagrody Literackiej Miasta Radomia.

Strona 4 z 10 [ « 1 2 3 4 5 6 7 .. 10 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279896

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska