dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Listopad 2013

Ośrodek wczasowy „Marysieńka”

Ośrodek wczasowy „Marysieńka”

W dniach od 25 do 30 listopada 2013 r. z inicjatywy Komisji Europejskiej, odbędzie się ogólnoeuropejska kampania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości pn. „Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw”. W tej inicjatywie uczestniczy również Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, która na łamach swoich serwisów internetowych w miesiącu listopadzie prezentuje przedsiębiorstwa, wydarzenia i produkty związane z branżą turystyczną. Dziś przedstawiamy ośrodek wczasowy Marysieńka w Toporni.

Rusza Festiwal Muzyczny RAFA 2013!

Rusza Festiwal Muzyczny RAFA 2013!

Już dziś rozpoczyna się dwudniowy festiwal – XXXIII edycji Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej Rafa 2013. Na scenie wystąpi wiele zespołów w tym: Pod Wiatr, Bradeli, Kliper, Kasia Dyzner, Pod Strzechą, Stanpo, Słodki Całus od Budy, EKT Gdynia, Nijak oraz laureaci zeszłorocznej Rafy.

Zapraszamy do lektury 43 Numeru Biuletynu LGD

Zapraszamy do lektury 43 Numeru Biuletynu LGD

Zachęcamy Państwa do lektury najnowszego Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”. W listopadowym numerze znajdą Państwo wiele ciekawych artykułów – w tym informacje o: zbliżającym się naborze wniosków w ramach Osi 4 Leader PROW 2007-2013, z którym mogą skorzystać m.in. przedsiębiorcy, rolnicy, samorządy, organizacje pozarządowe, instytucje kultury z obszaru gmin: Jedlińsk, Przysucha, Przytyk, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew. Znajdą w nim Państwo relacje z jubileuszu z okazji 20 – lecia pracy artystycznej Nauczycielskiego Chóru Canto z Przysuchy oraz z projektów realizowanych ze środków LGD, informację o nowym projekcie naszego stowarzyszania pn.„Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej”, którego głównym założeniem jest umożliwienie mieszkańcom obszarów czterech lokalnych grup działania z obszaru woj. mazowieckiego, woj. małopolskiego i woj. świętokrzyskiego; jak również zaproszenia na Andrzejki Folkowe do Wrzosu, które odbędą się już jutro! To oczywiście nie wszystkie artykuły, które znajdą Państwo w naszym wydawnictwie.

Dworek „Pod Dębem”

Dworek „Pod Dębem”

W dniach od 25 do 30 listopada 2013 r. z inicjatywy Komisji Europejskiej, odbędzie się ogólnoeuropejska kampania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości pn. „Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw”. W tej inicjatywie uczestniczy również Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, która na łamach swoich serwisów internetowych w miesiącu listopadzie prezentuje przedsiębiorstwa, wydarzenia i produkty związane z branżą turystyczną. Dziś przedstawiamy Dworek Pod Dębem

Strona 3 z 10 [ « 1 2 3 4 5 6 .. 10 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279749

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska