dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Lipiec  2017

Bieniędzice zapraszają na taneczne Tyndy Ryndy

Bieniędzice zapraszają na taneczne Tyndy Ryndy

9 lipca w Bieniędzicach odbędzie się kolejna edycja jednej z ciekawszych wydarzeń poświęconych promocji folkloru i dziedzictwa muzyki ludowej organizowanych w regionie radomskim. Na Jarmarku Ludowym „Tyndy Ryndy” zaprezentują się liczne zespoły i kapele ludowe. Nie zabraknie oczywiście gospodarzy wydarzenia czyli Zespołu Śpiewaczego Bieniędzice która do tańca i zabawy zaprosi wspólnie z Kapelą Czesława Golińskiego.

Międzynarodowy festiwal Gombrowiczowski - konkurs dla młodych reżyserów

Międzynarodowy festiwal Gombrowiczowski - konkurs dla młodych reżyserów

Konkurs na koncepcję wystawienia adaptacji scenicznej wybranego tekstu Witolda Gombrowicza. Celem konkursu jest wspieranie promocji młodych reżyserów teatralnych, popularyzowanie twórczości i pogłębianie analizy utworów Witolda Gombrowicza oraz kontynuacja i wzbogacanie dorobku Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego.

Festiwal Folkloru im. J Myszki w Iłży.

Festiwal Folkloru im. J Myszki w Iłży.

Serdecznie zapraszamy na XXIII Festiwal Folkloru im. Stanisława Myszki, który odbędzie się w dniu 16 lipca 2017 r. w Iłży. Co roku najlepsze zespoły, kapele i soliści z całego kraju zjeżdżają do amfiteatru Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Festiwal rozpoczyna się mszą świętą, po której barwny korowód uczestników przechodzi przy dźwiękach kapel ludowych na teren przy zalewie, gdzie rozpoczął się przegląd zgłoszonych zespołów.

Siatkarskie zmagania w Przysusze. Zapraszamy na Puchar Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn.

Siatkarskie zmagania w Przysusze. Zapraszamy na Puchar Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn.

Trzeci weekend lipca w Przysusze będzie stał pod znakiem rywalizacji w Pucharze Polski w siatkówce plażowej mężczyzn – Lewiatan Beach Ball, ale i nie tylko. Podobnie do wcześniejszych edycji, także w tym roku w ramach turnieju rozegrany zostanie charytatywny Mecz Gwiazd, a wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg atrakcji muzycznych i animacyjnych. Na wydarzenie zaprasza Młodzieżowa Akademia Piłki Siatkowej w Przysusze, która organizuje wydarzenie przy współpracy z Burmistrzem Przysuchy oraz Starostwem Powiatowym w Przysusze. Partnerem imprezy jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”.

Strona 3 z 3 [ « 1 2 3 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278234

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska