dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Lipiec 2015

Domaniów Sauna i Spa – nowy obiekt turystyczny nad zalewem w Domaniowie.

Domaniów Sauna i Spa – nowy obiekt turystyczny nad zalewem w Domaniowie.

Malowniczo położony Zalew w Domaniowie przyciąga od kilku lat coraz większą ilość turystów, którzy mogą tutaj znaleźć odpowiednie miejsce na wypoczynek. Domaniów Sauna i Spa to nowy obiekt który gwarantuje nam ciszę i spokój. Możemy w nim skorzystać z nowoczesnych apartamentów znajdujących się w Wólce Domaniowskiej 44, położonych nad samym Zalewem w Domaniowie.

Konkurs na najlepszy produkt turystyczny

Konkurs na najlepszy produkt turystyczny

Rozpoczął się nabór w Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego. Koordynatorem konkursu jest Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, która przyjmuje zgłoszenia produktów do 24 sierpnia br. Najlepsze mazowieckie produkty turystyczne zostaną zgłoszone do ogólnopolskiego etapu konkursu, w którym laureaci zostaną nagrodzeni "Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej".

Lipcowe Potańcówki pod Dębem z cyklu Lato na Wsi w Muzeum Wsi Radomskiej

Lipcowe Potańcówki pod Dębem z cyklu Lato na Wsi w Muzeum Wsi Radomskiej

Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza na Lipcowe Potańcówki pod Dębem z cyklu Lato na Wsi! Kolejne takie wyjątkowe spotkanie odbędzie się 26 lipca 2015 r. w godzinach 14.00 - 20.00.

Zalew w Jagodnym już otwarty!

Zalew w Jagodnym już otwarty!

W minioną środę -15 lipca 2015 r. odbyła się uroczystość przekazania do użytku kolejnej istotnej inwestycji zrealizowanej na terenie Gminy Przytyk. Na otwarcie zbiornika Jagodno- bo o nim mowa- przybyli przedstawiciele władz województwa mazowieckiego, Urzędu Marszałkowskiego, samorządowcy a także mieszkańcy okolicznych miejscowości.

Strona 3 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279841

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska