dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Lipiec 2015

Hotel i Restauracja Ostoja w Gminie Wieniawa

Hotel i Restauracja Ostoja w Gminie Wieniawa

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowego obiektu hotelarsko-gastronomicznego. Restauracja Ostoja położona jest w malowniczym klimacie gminy Wieniawa, zaledwie 25km od Radomia w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego, w miejscowości Zawady. To miejsce, w którym udało się połączyć zabawę z odpoczynkiem na świeżym powietrzu. Specjalnością jest kompleksowa organizacja wszelkiego rodzaju imprez, od chrzcin, komunii, wesel po konsolacje, szkolenia i konferencje oraz spotkania biznesowe. Goście mogą skorzystać z nowoczesnej bazy hotelowej.

Dzień Papryki w Potworowie już w ten weekend

Dzień Papryki w Potworowie już w ten weekend

2 sierpnia Dniem Papryki w Potworowie zainaugurowana zostanie seria wydarzeń odbywających się w różnych miejscach regionu radomsko-przysuskiego, których celem jest promocja papryki. XXIII edycja Dnia Papryki to impreza na której nie tylko będziemy mogli skosztować i zakupić to wyjątkowe warzywo, ale także pobawić się przy dźwiękach muzyki ludowej czy koncertach gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Ogólnopolskie zawody modeli latających na lotnisku Piastów

Ogólnopolskie zawody modeli latających na lotnisku Piastów

W dniach 1 i 2 sierpnia na lotnisku Piastów Aeroklubu Radomskiego, w ramach Pucharu Polski, zostaną rozegrane II Ogólnopolskie Zawody Modeli Latających na Uwięzi w kategorii F2B. Głównym organizatorem zawodów jest Aeroklub Radomski oraz jego Sekcja Modelarska. Rywalizacja będzie toczyć się o Puchary ufundowane przez Wójta Gminy Jedlińsk. Udział w zawodach potwierdziło już kilkunastu zawodników z całej Polski.

Zapraszamy na Ogólnopolskie Targi Papryki w Przytyku. 16.08.2015 r.

Zapraszamy na Ogólnopolskie Targi Papryki w Przytyku. 16.08.2015 r.

Zapraszamy 16 sierpnia na Ogólnopolskie Targi Papryki do Przytyka. Jest to wydarzenie organizowane od 1999 roku z inicjatywy Wójta gminy Przytyk, Starosty Powiatu Radomskiego oraz Prezesa Radomskiej Giełdy Rolnej. Impreza stanowi formę promocji przednich odmian papryki, na które popyt stale wzrasta. Z roku na rok, uczestniczą w nim tysiące mieszkańców gminy Przytyk i okolicznych miejscowości, a także coraz liczniejsze grono gości z poza regionu.

Strona 1 z 5 [ 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224169

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska