dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Lipiec 2014

FIO Mazowsze Lokalnie

FIO Mazowsze Lokalnie

Z wielka przyjemnością pragniemy poinformować, że LGD Razem dla Radomki podpisała porozumienie o współpracy przy realizacji nowego projektu pod nazwą: „FIO Mazowsze Lokalnie”. W ramach projektu począwszy od 2014 roku do roku 2016 będą prowadzone konkursy, w ramach których małe, młode stażem organizacje pozarządowe, grupy nieformalne i grupy samopomocowe będą miały możliwości pozyskania mikrodotacji w wysokości od 1,5 tyś do 5 tyś zł. na realizację różnorodnych inicjatyw społecznych mieszczących się w sferze zadań pożytku publicznego, ale także na rozwój instytucjonalny. Pierwszy konkurs został już ogłoszony 15 lipca i będzie trwała do 12 sierpnia br.

Lato z Radiem w Przysusze. Wilki, Kombi, De Mono

Lato z Radiem w Przysusze. Wilki, Kombi, De Mono

Audycja Lato z Radiem zawita do Przysuchy w sobotę 19 lipca. Czekać nas będzie moc atrakcji, oraz koncert finałowy który rozpocznie się od godziny 16.00. Wystąpią gwiazdy polskiej sceny pop: Kombi-Łosowski, De Mono i Wilki. Przygotowany zostanie również przez znanego iluzjonistę Macieja Pola – specjalny program dla najmłodszych.

Wystawa pokonkursowa członków Grupy Twórczej VENA

Wystawa pokonkursowa członków Grupy Twórczej VENA

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na wystawę pokonkursową członków Grupy Twórczej VENA, którą możemy obejrzeć w Galerii Kozienickiego Domu Kultury, przy Al. 1 maja 8

Elektryzujący Maraton Filmowy już 21 lipca w Radomiu!

Elektryzujący Maraton Filmowy już 21 lipca w Radomiu!

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej ELEKTROWNIA zaprasza na Elektryzujący Maraton Filmowy już 21 lipca o godzinie 18:30. A w repertuarze filmy: "Artysta i modelka", "Wilgotne miejsca".

Strona 1 z 4 [ 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4216908

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska