dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Lipiec 2013

Akcja Lato w Bibliotece 2013

Akcja Lato w Bibliotece 2013

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu zaprasza dzieci ze szkół podstawowych, które podczas trzech pierwszych tygodni wakacji nie wyjadą z Radomia na zajęcia w ramach akcji "Lato w bibliotece 2013".

Konkurs fotograficzny: Za co lubisz swoje miasto?

Konkurs fotograficzny: Za co lubisz swoje miasto?

Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Za co lubisz swoje miasto?". Organizatorem jest portal lokalizacyjny Zumi.pl, który od niedawna posiada 330 stron głównych - po jednej dla każdego z miast powiatowych. Celem konkursu jest upiększenie i zindywidualizowanie tych stron wyjątkowym zdjęciem, które stanie się wizytówką miasta. A kto lepiej opowiem o swoim mieście jeśli nie jego mieszkańcy?

GoWake i Powitanie Lata w Domaniowie

GoWake i Powitanie Lata w Domaniowie

Zapraszamy w najbliższy weekend nad zalew w Domaniowie, gdzie tradycyjnie w pierwszą niedzielę lipca powitamy lato. Imprezę organizuje Starostwo Powiatowe w Radomiu, wspólnie ze Związkiem Gmin Radomka. To szósty letni festyn rodzinny, którego głównym celem jest promowanie regionu i walorów turystycznych regionu. Towarzyszą mu zawody sportowe GoWake2013.

Muzeum na Wakacje. Przysucha zaprasza!

Muzeum na Wakacje. Przysucha zaprasza!

Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze proponuje na okres wakacyjny spotkania dla odwiedzających Przysuchę turystów a także dla mieszkańców miasta, zainteresowanych kulturą, sztuką, historią Przysuchy i regionu. Już od lipca, od poniedziałku do piątku, w godz. 08.00-15.00 proponujemy zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem. Odwiedzenie Muzeum i zapoznanie się z historią Przysuchy ma zachęcić do spaceru trzema przysuskimi rynkami, przy których 300 lat temu mieszkali Niemcy, Żydzi i Polacy.

Strona 4 z 4 [ « 1 2 3 4 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278227

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska