dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Lipiec 2013

Konkurs kulinarny na najlepszą potrawę lokalną przygotowaną z papryki

Konkurs kulinarny na najlepszą potrawę lokalną przygotowaną z papryki

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza osoby prywatne, gospodarstwa agroturystyczne, lokale gastronomiczne, przedsiębiorców, organizacje zrzeszające osoby fizyczne, lokalne stowarzyszenia lub grupy nieformalne (np. Koła Gospodyń Wiejskich) oraz szkoły z klasami o profilu gastronomicznym, do udziału w konkursie kulinarnym o laury Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” na najlepszą potrawę lokalna przygotowaną z papryki.

Wakacje w Muzeum Jacka Malczewskiego w Radomiu.

Wakacje w Muzeum Jacka Malczewskiego w Radomiu.

Muzeum im. Jacka Malczewskiego zaprasza na wakacyjne zajęcia praktyczne, podczas których można "dotknąć" historii, stać się archeologiem czy balsamistą niczym starożytni Egipcjanie. Najciekawsze prace wykonane podczas warsztatów zostaną nagrodzone, a po wakacjach zorganizowana zostanie również wystawa tych prac.

Stary Sącz – karpackie miasteczko z klimatem

Stary Sącz – karpackie miasteczko z klimatem

PolskaTurystyczna.pl przedstawia najnowszy przewodnik pt. „Stary Sącz – Karpackie miasteczko z klimatem”, z którego możemy korzystać w papierowym wydaniu oraz w bezpłatnej wersji – przewodnika w swoim smart fonie. Bogato ilustrowany, pełen ciekawostek, rysunków i pięknych fotografii, przewodnik podpowiada po co warto przyjechać do Starego Sącza - co trzeba koniecznie zobaczyć, na jakie pamiątki i produkty regionalne zwrócić uwagę, na jakie święta i festiwale przyjechać, jak zwiedzać miasto i okolice, gdzie zatrzymać się na nocleg i na posiłek.

Wakacje na sportowo z Szydłowieckim Centrum Kultury i Sportu - Zamek

Wakacje na sportowo z Szydłowieckim Centrum Kultury i Sportu - Zamek

Od kilku dni dzieci i młodzież z Szydłowca i okolic mają już wakacje. Niektórzy wyjadą nad polskie morze lub w góry, inni będą opalać się na plaży w jakimś ciepłym kraju. Wiadomo jednak, że nie całe wakacje da się spędzić na wyjazdach i , że większą część tego wspaniałego okresu spędzimy w swoim mieście.

Strona 3 z 4 [ « 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278298

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska