dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Lipiec 2013

Portrety Artystów w Muzeum Sztuki Współczesnej

Portrety Artystów w Muzeum Sztuki Współczesnej

Zapraszamy na wystawę "Portrety artystów" w dniach 16 lipca - 1 września do Muzeum Sztuki Współczesnej w Radomiu. Wystawa składa się z kolekcji muzeum, zawiera portrety artystów i autoportrety - obrazy, rysunki, grafiki, rzeźby. Kilka zestawów: twórcy polskiej kultury, młodzi artyści po wojnie (z lat 40. i 50.), twórcy w PRL-u i wobec PRL-u (lata 60.-80., też 2005), autoportrety z bliskimi, autoportrety z lustrem i za szybą, "portrety mistrzów" i artyści Radomia.

Piknik Historyczny w Studziankach Pancernych

Piknik Historyczny w Studziankach Pancernych

1 Warszawska Brygada Pancerna im. Tadeusza Kościuszki oraz Stowarzyszenie FIA zapraszają na Piknik Historyczny w Studziankach Pancernych, który odbędzie się w dniu 11 sierpnia 2013 r.

XIX Festiwal folkloru im. Józefa Myszki

XIX Festiwal folkloru im. Józefa Myszki

W niedzielę 21 lipca 2013r. odbędzie się XIX Festiwal Folkloru im. Józefa Myszki. Początek imprezy od godziny 15-tej. W Festiwalu wystąpią zespoły śpiewacze, soliści i instrumentaliści głównie z powiatu radomskiego, ale i sąsiednich gmin. W tym roku po raz kolejny będzie rekordowa frekwencja. Do udziału zgłosiło się już 27 zespołów śpiewaczych, 8 kapel i 7 solistów.

Zapraszamy w niedzielę na Spotkania z Folklorem do Wieniawy!

Zapraszamy w niedzielę na Spotkania z Folklorem do Wieniawy!

Najpiękniejsze pieśni ludowe będziemy mogli posłuchać na święcie folkloru w Wieniawie, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 21 lipca o godzinie 14.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Wieniawie. Celem VII Spotkań z Folklorem im. Stanisława Stępniaka jest popularyzacja folkloru, muzyki ludowej jak najszerszemu gronu osób. Zaprezentuje się 18 kapel oraz 17 solistów. Na zakończenie wydarzenia wystąpi zespół folk-rockowy – The Ukrainian Folk. Zachęcamy do lektury wywiadu z inicjatorem wydarzenie - dyrektorem GOK w Wieniawie - Ryszardem Nogańskim.

Strona 2 z 4 [ « 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278352

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska