dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Najlepsi siatkarze zawitali do Przysuchy. Relacja z Lewiatan Beach Ball

W zorganizowanych w ubiegły weekend – od piątku 24 czerwca do niedzieli 26 czerwca eliminacjach mistrzostw Polski w siatkówce plażowej Lewiatan Beach Ball Przysucha wystąpili najlepsi polscy siatkarze, pokazując, że w Przysusze doczekaliśmy się jednej z najlepszych imprez siatkarskich w kraju.

Przysuski turniej stanowi jedną z eliminacji mistrzostw Polski. Impreza to dziś jest zaliczana do tych najlepszych, co pokreślił sam Polski Związek Piłki Siatkowej – przyznając mu trzy gwiazdki w rankingu wydarzeń. Turniej ten zorganizowany został już po raz trzeci, wpisując się na stałe do kalendarza imprez plażowych w kraju. Urasta on do jednych z najważniejszych w Polsce, dysponując dodatkowo w tym roku najwyższą finansową pula nagród w tegorocznych turniejach eliminacyjnych mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn. Pula nagród wyniosła 23 tysiące złotych. W zawodach wystartowało 48 par, a wśród nich także polscy kadrowicze, duet Maciej Rudol i Michał Bryl, którzy zdobyli pierwsze miejsce, pokonując w finale Dominika Witczaka i Mateusza Radojewskiego 2:0 (21:17, 21:14). Trzecie miejsce zdobyli Adam Parcej i Bartłomiej Dzikowicz.

Lewiatan Beach Ball to nie tylko sportowe emocje, ale również szereg atrakcji dla publiczności. W niedzielę zorganizowany został Mecz Gwiazd, podczas którego odbyła się licytacja charytatywna, z której uzyskane fundusze zostały przekazane na rzecz czteroletniego Oskarka, cierpiącego na mózgowe porażenie dziecięce oraz na rzecz Anieli Gocel – 20 latki chorującej na stwardnienie rozsiane. Wystąpili w nim m.in. znany dziennikarz i prezenter telewizyjnych Zygmunt Chajzer, siatkarze Bartłomiej Bołądź, Paweł Adamajtis, Grzegorz Szymański, dwukrotny mistrz świata w siatkówce na śniegu Michał Matyja, , polska pięściarka Ewa Brodnicka, czy aktor Michał Mikołajczyk.

Szczególne słowa uznania należą się organizatorom wydarzenia – stowarzyszeniu Młodzieżowa Akademia Piłki Siatkowej z Przysuchy, które od kilku lat aktywnie organizuje wydarzenia sportowe na w regionie. Tworzą ją młodzi ludzi w wieku od 18 do 26 lat , aktywnie spędzając swój czas i pasjonując się siatkówką. My jeszcze raz gratulujemy udanego turnieju, zapraszając w imieniu organizatorów na Beach Ball do Przysuchy już za rok.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278348

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska