dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Wolanów zaprasza na Letnią Scenę Koncertową. Projekt wsparty przez LGD

W niedzielę Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Wolanowie zapraszają na wydarzenia artystyczne organizowane w ramach Letniej Sceny Wolanowa, grantu dofinansowanego przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”.
Na placu przed urzędem Gminy przygotowane zostaną darmowe warsztaty dla najmłodszych, dmuchańce, grill i inne przystawki. A na scenie koncertowej zabrzmią największe włoskie i światowe przeboje od lat 50 do współczesnych w wykonaniu Włocha Alberto Amatiego. Dodatkowo wystąpi siedmioosobowy zespół Alicetea- grający muzykę rock/reggae/ska/funky.

Wydarzenie zostało dofinansowane w wysokości 6000,00 zł przez Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” w ramach start-upów na inicjatywy turystyczne i kulturalne dla projektu współpracy pn. "Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną" współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020".
 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224232

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska