dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Kwiecień 2017

79 numer Biuletynu LGD Razem dla Radomki

79 numer Biuletynu LGD Razem dla Radomki

W przededniu Świąt Wielkiej Nocy przedstawiamy Państwu kolejny numer naszego wydawnictwa, życząc Wesołych Świąt, pełnych pokoju i nadziei, a także zdrowia i radości z wiosennego odradzania życia oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Roztańczone Agrotravel 2017

Roztańczone Agrotravel 2017

W odbywających się w ubiegły weekend Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki Agrotravel w Kielcach, stoisko Województwa Mazowieckiego na którym zaprezentowali się przedstawiciele LGD „Razem dla Radomki” po raz kolejny zdobyło I miejsce w konkursie na najciekawsze stoisko targów. To już dziewiąta edycja tego największego wydarzenia w kraju poświęconego promocji turystyki wiejskiej, na której zaprezentowało się Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, obecne na nim nieprzerwanie w charakterze wystawcy od 2010 roku. W tym roku na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego i Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, wspólnie z Gminą Wieniawa i Gminnym Centrum kultury prezentowaliśmy bogactwo folkloru, najcenniejsze smaki, a do tego taniec i śpiew dedykowany miłośnikom naszego regionu.

Zapraszamy na Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki Agrotravel do Kielc już dziś!

Zapraszamy na Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki Agrotravel do Kielc już dziś!

Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL to bogactwo folkowych strojów, najcenniejsze smaki regionów, a do tego taniec i śpiew i wyjątkowe wydarzenie dedykowane wszystkim miłośnikom polskiej wsi. Już dziś, 7 kwietnia rozpoczyna się dziewiąta edycja największej branżowej imprezy w kraju poświęconej turystyce wiejskiej, podczas której zaprezentuje się Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, które promować będzie dziedzictwo kulturalne i kulinarne naszego pięknego regionu, jak również turystykę obszaru gmin LGD, przedsiębiorstwa z branży turystycznej oraz lokalnych przedsiębiorców.

Startuje przytyckie Kino na Trawie.

Startuje przytyckie Kino na Trawie.

Gmina Przytyk zaprasza na kolejny seans filmowy realizowany w ramach cyklu „Kino na Trawie”. Tym razem „kinomaniaków” zaprasza nie pod „chmurkę”, ale do Sali Konferencyjnej Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie. 7 kwietnia (piątek) o godzinie 19.00 zaprezentowany zostanie film animowany „Bystry Bill”.

Strona 2 z 3 [ « 1 2 3 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278150

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska