dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Kwiecień 2016

Piknik integracyjny w Nowych Zawadach. 1 maja 2016 r.

Piknik integracyjny w Nowych Zawadach. 1 maja 2016 r.

Wójt Gminy Jedlińsk, Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej serdecznie zapraszająca Piknik Integracyjny, który odbędzie się w Nowych Zawadach w budynku Świetlicy – 1 maja 2016 r. W programie zaplanowano prezentację artystyczną dzieci i młodzieży, blok animacyjno-rekreacyjny, pokaz strażacki, zabawę z zespołem ALFA oraz wspólną biesiadę przy ognisku.

Serdecznie zapraszamy na kolejną imprezę z cyklu Kochanowski Przystanek Wesele !

Serdecznie zapraszamy na kolejną imprezę z cyklu Kochanowski Przystanek Wesele !

Konkurs recytatorski, turniej szachowy, rekonstrukcja ślubu Jana Kochanowskiego z Dorotą Podlodowską oraz rywalizacja kapel ludowych oraz zespołów weselnych - to wszystko dziać się będzie w Gminie Przytyk na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku. Trzecia już edycja imprezy „Kochanowski: Przystanek- Wesele” zainaugurowana zostanie 29 kwietnia br. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Przytyku, gdzie odbędzie się konkurs recytatorski.

XIX Turniej Rycerski już w najbliższy weekend!

XIX Turniej Rycerski już w najbliższy weekend!

XIX Turniej Rycerski na zamku w Iłży na cześć Zawiszy Czarnego odbędzie się już w najbliższy weekend. To doskonała propozycja na tradycyjną "majówkę". Organizatorzy imprezy przygotowali mnóstwo atrakcji: powitanie Zawiszy Czarnego, turniej walk, konny turniej rycerski, inscenizacja potyczki z 1410 r.,teatr ognia, nie zabraknie też osady średniowiecznej.
Na terenie wzgórza zamkowego zlokalizowana zostanie okazała osada średniowieczna oraz liczne stanowiska rzemieślnicze. W komnatach zamku górnego organizatorzy zaplanowali wystawę ubiorów dawnych, militariów oraz przyrządów do tortur. Znużeni podróżni będą mogli skosztować staropolskiego jadła w stylowej gospodzie.

71 numer Biuletynu Informacyjnego LGD Razem dla Radomki. Zachęcamy do lektury

71 numer Biuletynu Informacyjnego LGD Razem dla Radomki. Zachęcamy do lektury

Zapraszamy do lektury 71 numeru naszego Biuletynu Informacyjnego, w którym prezentujemy najciekawsze inicjatywy realizowane przez nasze Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” oraz przez naszych partnerów, instytucje z terenu gmin tworzących naszą LGD. Aktualne wydanie naszego Informatora rozpoczynamy od zaprezentowania informacji o wyborze w konkursie Zarządu Województwa Mazowieckiego do realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Razem dla Radomki na lata 2016-2023, czyli nadrzędnego dokumentu w którym określiliśmy założenia i cele, zaplanowane do osiągnięcia w ramach nowej perspektywy unijnej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020. Otrzymaliśmy w ramach tego działania ok. 10 milionów złotych, które przeznaczone zostaną na rozwój i aktywizację obszarów gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew.

Strona 1 z 4 [ 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4216939

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska