dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Kwiecień 2015

Nowe oblicze skaryszewskiego kościoła

Nowe oblicze skaryszewskiego kościoła

Zabytkowy kościół pw. św. Jakuba Apostoła w Skaryszewie przejdzie gruntowną modernizację. Umowę na unijne dofinansowanie inwestycji w wysokości 750 tys. zł podpisali wicemarszałek Leszek Ruszczyk oraz proboszcz parafii ks. Dariusz Skrok.

III Europejska Konferencja Ekoturystyczna

III Europejska Konferencja Ekoturystyczna

W dniach od 26 do 29 kwietnia 2015 r. w Jachrance zorganizowana zostanie 3 edycja Europejskiej Konferencji Ekoturystycznej, która jest międzynarodowym spotkaniem osób zaangażowanych w rozwój turystyki pod znakiem ekologii i zrównoważonego rozwoju na terenach wiejskich. Jest platformą wymiany doświadczeń i i dobrych praktyk. Sama ekoturystyka zbudowana jest na trzech filarach: Naturze, Kulturze, Lokalnej Społeczności. Ekoturystyka od ponad dwudziestu lat jest najszybciej rozwijającą się gałęzią turystyki, w Polsce od kilku lat. Z racji braku własnych doświadczeń należy wykorzystać wiedzę i pomysły już znane w innych krajach.

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza na Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL do Kielc. 10-12 kwietnia 2015 r.

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza na Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL do Kielc. 10-12 kwietnia 2015 r.

Już w piątek rozpoczyna się siódma edycja największej branżowej imprezy w kraju poświęconej turystyce wiejskiej, podczas której zaprezentuje się Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, które promować będzie dziedzictwo kulturalne i kulinarne naszego pięknego regionu, jak również turystykę obszaru gmin LGD, przedsiębiorstwa z branży turystycznej oraz lokalnych przedsiębiorców. Targi organizowane są przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Świętokrzyską Organizację Turystyczną. Ich ideą jest szeroko rozumiana komercjalizacja usług turystyki wiejskiej i promocja obszarów wiejskich. AGROTRAVEL jako jedyna w kraju wyspecjalizowana impreza wystawiennicza branży agroturystycznej przyciąga z roku na rok coraz większą liczbę wystawców i zwiedzających, których w tym ubiegłym roku było blisko 30 tysięcy osób.

III Festiwal Muzyki Sakralnej im. Józefa Furmanika w Kozienicach.

III Festiwal Muzyki Sakralnej im. Józefa Furmanika w Kozienicach.

Serdecznie zapraszamy na III Festiwal Muzyki Sakralnej im. Józefa Furmanika, który odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2015 r. (niedziela) w Kościele pw. Św. Krzyża w Kozienicach.

Strona 4 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262084

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska