dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Kwiecień 2015

Będzie jazz we Wsoli!

Będzie jazz we Wsoli!

Młodzi, utalentowani, wrażliwi i już doceniani - „Joanna Kucharczyk Quartet” zagrają we Wsoli w sobotnie popołudnie. W Muzeum Witolda Gombrowicza artyści wykonają piosenki ze swojej płyty „More”, a repertuar wzbogacą utworami Przybory i Wasowskiego. Na koncert zapraszamy więc nie tylko miłośników jazzu.

Pomniki Jana Pawła II . Zapraszamy na nową wystawę w Wolanowie

Pomniki Jana Pawła II . Zapraszamy na nową wystawę w Wolanowie

Zapraszamy serdecznie na otwarcie wystawy która będzie gościła w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie do 4 maja 2015 r. Autorem zdjęć jest Pani Magdalena Błażewicz, ur. w Radomiu która połączyła swoją miłość do aparatu oraz podróży, dzięki czemu sfotografowała Wszystkie pomniki Jana Pawła II w całej Polsce. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Gminnego Centrum Kultury, a dla spóźnialskich wystawa będzie dostępna od 4 maja w Kościele Św. Doroty w Wolanowie.

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza do na Targi Produktów Regionalnych i Ekologicznych Regionalia w Warszawie!

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza do na Targi Produktów Regionalnych i Ekologicznych Regionalia w Warszawie!

Po udanej ubiegło-weekendowej prezentacji i zdobyciu drugiego miejsca w konkursie na najciekawsze stoisko na Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL w Kielcach, zapraszamy serdecznie Państwa na odbywające się w dniach od 17 do 19 kwietnia 2015 r. w Warszawie - Targi Produktów Regionalnych i Ekologicznych REGIONALIA. W tej największej imprezie poświęconej produktom regionalnym w kraju, na naszym stoisku zaprezentujemy się wspólnie z czołowymi producentami produktów lokalnych z naszego regionu.

LGD z nagrodą na Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki Agrotravel 2015 w Kielcach.

LGD z nagrodą na Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki Agrotravel 2015 w Kielcach.

Degustacje potraw regionalnych, warsztaty rękodzieła, ale również tańce, wspólna zabawa przy muzyce ludowej wykonywanej przez „wiejskich jazzmanów” i pamiątkowe zdjęcia z „słynnym” Chuckiem Norrisem” czekały na gości stoiska wystawienniczego LGD Razem dla Radomki podczas zakończonych w niedzielę Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskich i Agroturystyki Agrotravel w Kielcach. Warto odnotować, iż stoisko wystawiennicze naszego Stowarzyszenia oraz pozostałych wystawców Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego otrzymało 2 miejsce w konkursie na najciekawsze stoiska tegorocznej edycji imprezy.

Strona 3 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278365

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska