dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Kwiecień 2015

Majówka w Muzeum Wsi Radomskiej.

Majówka w Muzeum Wsi Radomskiej.

W programie trzydniowego festynu przewidziane są pokazy gaszenia pożaru za pomocą zabytkowego i współczesnego sprzętu strażackiego. Podczas widowiska ‘Pożar we wsi” pokazana zostanie akcja gaśnicza w warunkach zwartej, drewnianej zabudowy. na przełomie XIX i XX wieku (1 maja o godzinie 16.00). Trzydniowy festyn zwieńczą 3 maja oficjalne uroczystości , w ramach których odbędzie się msza święta w intencji strażaków, wręczenie okolicznościowych odznaczeń i wyróżnień.

38 Wiosna Literacka w Radomiu już trwa.

38 Wiosna Literacka w Radomiu już trwa.

W naszym mieście już pachnie Wiosną Literacką. Do 25 kwietnia zapraszamy na wydarzenia, spotkania z autorami i wystawy sztuki do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Józefa A. i Andrzeja S. Załuskich w Radomiu. W tym roku w Radomiu spotkamy się m. in. z Wojciechem Krupą, Teresą Ewą Opoką i Magdaleną Tulli, obejrzymy wystawę malarstwa Longina Pinkowskiego i wystawę fotografii Stanisława Zbigniewa Kamieńskiego.

Żywa Biblioteka w radomskiej Elektrowni.

Żywa Biblioteka w radomskiej Elektrowni.

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" zaprasza 26 kwietnia w godzinach 8:00 - 20:00 na drugą radomską edycję Żywej Biblioteki. Radomianie będą mieli okazję porozmawiać z Żywymi Książkami - przedstawicielami grup narażonych na stereotypizację ze względu na przynależność etniczną, poglądy, styl życia, religię, zawód lub orientację seksualną. W "Księgozbiorze" znajdą się między innymi: Romka, Ukrainka, Żyd, trzeźwy alkoholik, bezdomny, osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, ateistka, feministka, matka osoby homoseksualnej, lesbijka, osoba czarnoskóra.

Przytyk zaprasza na Kochanowski Przystanek Wesele 2015.

Przytyk zaprasza na Kochanowski Przystanek Wesele 2015.

Konkurs recytatorski, turniej szachowy, rekonstrukcja ślubu Jana Kochanowskiego z Dorotą Podlodowską oraz rywalizacja kapel ludowych oraz zespołów weselnych - to wszystko dziać się będzie w Gminie Przytyk na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku.Druga już edycja imprezy „Kochanowski: Przystanek- Wesele” zainaugurowana zostanie 30. kwietnia br. w Dworku w Zameczku, gdzie odbędzie się konkurs recytatorski, którego temat przewodni stanowić będzie twórczość „Wieszcza z Czarnolasu”.

Strona 2 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279793

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska