dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Kwiecień 2015

Lokalna Grupa Działania Razem dla Radomki zaprasza na Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL do Kielc. 8-10 kwietnia 2016 r.

Lokalna Grupa Działania Razem dla Radomki zaprasza na Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL do Kielc. 8-10 kwietnia 2016 r.

8 kwietnia 2016 r. rozpoczyna się ósma edycja największej branżowej imprezy w kraju poświęconej turystyce wiejskiej, podczas której zaprezentuje się Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, które promować będzie dziedzictwo kulturalne i kulinarne naszego pięknego regionu, jak również turystykę obszaru gmin LGD, przedsiębiorstwa z branży turystycznej oraz lokalnych przedsiębiorców. Targi organizowane są przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Świętokrzyską Organizację Turystyczną. Ich ideą jest szeroko rozumiana komercjalizacja usług turystyki wiejskiej i promocja obszarów wiejskich. AGROTRAVEL jako jedyna w kraju wyspecjalizowana impreza wystawiennicza branży agroturystycznej przyciąga z roku na rok coraz większą liczbę wystawców i zwiedzających, których w ubiegłym roku było blisko 30 tysięcy osób.

Zapraszamy do korzystania z oferty Nordic Walking Parków na terenie LGD „Razem dla Radomki”.

Zapraszamy do korzystania z oferty Nordic Walking Parków na terenie LGD „Razem dla Radomki”.

Serdecznie zachęcamy na rekreacyjne „spacery z kijkami” po urokliwych zakątkach Doliny Rzeki Radomki, gdzie utworzony został w ubiegłym roku kompleks 6 Nordic Walking Parków, zlokalizowanych na terenie sześciu gmin: Jedlińska, Przytyka, Przysuchy, Wieniawy, Wolanowa, Zakrzewa. Polecamy również przygotowaną publikację w której znajdą Państwo opisy wszystkich tras i przydatne informacje.

XVIII Turniej Rycerski już w najbliższy weekend!

XVIII Turniej Rycerski już w najbliższy weekend!

XVIII Turniej Rycerski na zamku w Iłży na cześć Zawiszy Czarnego odbędzie się już w najbliższy weekend. To doskonała propozycja na tradycyjną "majówkę". Organizatorzy imprezy przygotowali mnóstwo atrakcji: powitanie Zawiszy Czarnego, turniej walk, konny turniej rycerski, inscenizacja potyczki z 1410 r., koncert grupy Horpyna i teatr ognia, nie zabraknie też osady średniowiecznej.

Warsztaty śpiewu z Marią Siwiec w Przysusze już dziś.

Warsztaty śpiewu z Marią Siwiec w Przysusze już dziś.

Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze zaprasza serdecznie młodzież i osoby dorosłe do udziału w zajęciach z zakresu nauki śpiewu tradycyjnych pieśni: ballad, kołysanek, religijnych (maryjnych) prowadzoną przez Marię Siwiec z Gałek, które odbędą się dzisiaj 29 kwietnia 2015 r. o godzinie 17.00.

Strona 1 z 5 [ 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4223999

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska