dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Kwiecień 2013

Koncert Roberta Grudnia i Wiesława Ochmana w Lipsku!

Koncert Roberta Grudnia i Wiesława Ochmana w Lipsku!

Lipskie Centrum Kultury zaprasza na koncert mistrzów i przyjaciół w wykonaniu Roberta Grudnia i Wiesława Ochmana, którzy wystąpią w Kościele p.w. Św. Trójcy w Lipsku w dniu 18.04.2013 r. o godzinie 17.30.

PTTK śladami Jana Kochanowskiego

PTTK śladami Jana Kochanowskiego

Radomski oddział PTTK zaprasza w dniu 20 kwietnia 2013 r. pasjonatów rodzimej literatury i historii na wycieczkę śladami jednego z Ojców Mowy Polskiej. Jan z Czarnolasu był silnie związany z Ziemią Radomską, co i rusz napotykamy ślady jego lub jego rodziny (choćby Kaplica Kochanowskich w Farze).

Zapraszamy na Targi Regionalia!

Zapraszamy na Targi Regionalia!

Zapraszamy do uczestnictwa w II Edycji Targów Produktów Regionalnych "Regionalia", które odbędą się w dniach 19-21 kwietnia 2013 r. w Centrum Targowym MT Polska, w Warszawie. Targi poświęcone są szeroko pojętej zdrowej i ekologicznej żywności i wyrobom regionalnym z Polski jak i ze świata. "Regionalia" mają na celu promocję lokalnych producentów żywności, którzy posługują się naturalnymi, ekologicznymi bądź tradycyjnymi sposobami jej wytwarzania. Wśród wystawców nie zabraknie naszego Stowarzyszenia "Razem dla Radomki! Zapraszamy!

Czym jest dziś sztuka? - Radziejowice 2012 - otwarcie wystawy

Czym jest dziś sztuka? - Radziejowice 2012 - otwarcie wystawy

Na wystawie zostaną zaprezentowane prace artystów uczestniczących w trzydziestym Plenerze-Sympozjum dla Artystów Posługujących się Językiem Geometrii, który we wrześniu 2012 roku odbył się w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach. Hasłem przewodnim ubiegłorocznego spotkania było pytanie Czym jest dziś sztuka?.

Strona 4 z 8 [ « 1 2 3 4 5 6 7 8 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279883

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska