dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Kwiecień 2013

Koncert Absolwentów radomskiej Szkoły Muzycznej

Koncert Absolwentów radomskiej Szkoły Muzycznej

Zespół Szkół Muzycznych zaprasza serdecznie w dniu 25 kwietnia 2013 r. wszystkich melomanów na koncert absolwentów OSM II Stopnia, który odbędzie się w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga. Dziewięcioro młodych muzyków zaprezentuje swoje umiejętności, nabyte dzięki ciężkiej pracy i nauce w Szkole Muzycznej.

LGD Razem dla Radomki na Regionaliach!

LGD Razem dla Radomki na Regionaliach!

Zdrowa, ekologiczna żywność, wyroby regionalne nasze rodzime i ze świata czekały na gości drugiej edycji Targów Produktów Regionalnych „Regionalia”, które odbyły się w miniony weekend w Centrum Targowym MT w Warszawie. Wydarzenie poświęcone są szeroko pojętej zdrowej i ekologicznej żywności i wyrobom regionalnym. Mają na celu promocję lokalnych producentów żywności, którzy posługują się naturalnymi, ekologicznymi bądź tradycyjnymi sposobami jej wytwarzania. Tegoroczne targi połączoną z największą polską imprezą turystyczną – Targami Turystyki i Wypoczynku LATO.

„Południowy wieczór” w Muzeum Gombrowicza

„Południowy wieczór” w Muzeum Gombrowicza

W poniedziałek 22 kwietnia kolejna odsłona rocznicowego świętowania we Wsoli: tangiem i bossa novą przywitamy w muzeum rocznicę przybycia Witolda Gombrowicza do Europy. Od spaceru po Barcelonie zaczął się przed półwieczem ostatni etap biografii autora „Kosmosu”, który przyniósł mu sławę, związek z Ritą Gombrowicz, ale także choroby, samotność i tęsknotę za Południową Ameryką. Nasz koncert będzie więc pełen południowych, nostalgicznych rytmów.

Projekt Rosja w radomskiej Łaźni - koncert

Projekt Rosja w radomskiej Łaźni - koncert

Radomski Klub Środowisk Twórczych Łaźnia w Radomiu zaprasza dziś na godzinę 18.00 wszystkich chętnych na wyjątkowy koncert - muzyczną podróż po krajach byłego ZSRR.

Strona 3 z 8 [ « 1 2 3 4 5 6 .. 8 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279718

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska